Tango na Polish Hip-Hop Festival 2019 #idewtango


31 lipca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Skoro już dowiedzieliście się, czym jest Tango, pora przybliżyć Wam, jakie są możliwości aplikacji i... co dzięki niej możecie wygrać!

Chodź z nami w Tango na Polish Hip-Hop Festival

Pobierz: Program Polish Hip-Hop Festival 2019 w aplikacji festiwalowej Tango

Polish Hip-Hop Festival już w ten weekend. Podczas imprezy będziecie mogli odwiedzić strefę, gdzie dowiecie się wszystkiego na temat Tango, a także… odbierzecie nagrody i gadżety. Co zrobić, by je zdobyć?

Wpadnijcie do naszej strefy zlokalizowanej na terenie festiwalu. Wypatrujcie charakterystycznego pick-upa! Zapewniamy – czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Tango – oficjalna aplikacja Polish Hip-Hop Festival

Na początek dwie ważne sprawy. Po pierwsze, Tango zostało oficjalną aplikacją Polish Hip-Hop Festival. Po drugie, ogromnie istotnym tematem jest dla nas ekologia. Zwracamy na nią uwagę zarówno w życiu codziennym, jak i podczas festiwali czy imprez, na których się pojawiamy. Doceniamy starania organizatorów, którzy dbają o to, by obecność na ich evencie i sam jego przebieg, w możliwie najmniejszy sposób oddziaływały w negatywny sposób na środowisko. Przyklaskujemy wszelkim inicjatywom mającym na celu budowanie świadomości wśród ludzi. Dlatego chylimy czoła przed włodarzami Kappa FuturFestival czy Tauron Nowa Muzyka, o czym nie omieszkaliśmy napisać.

Dlatego w ramach działań na Polish Hip-Hop Festival postaramy się dostarczyć gadżety pomagające dbać o środowisko. Do zdobycia będą m.in. butelki filtrujące czy torby wielokrotnego użytku.

Tango na Polish Hip-Hop Festival – gadżety i nagrody

Postaramy się zaznaczyć obecność Tango na Polish Hip-Hop Festival w taki sposób, aby każdy z Was dowiedział się o niej jak najwięcej i znalazł w niej to, czego potrzebuje. Pobierając aplikację już teraz (znajdziecie ją w sklepach Google Play i Apple Store) bądź w czasie imprezy, macie możliwość otrzymać niektóre z gadżetów. Z kolei nagrody musicie sobie… wytańczyć lub wychodzić!

Wystarczy, że zaznaczycie w FanZone Polish Hip-Hop Festival funkcję KROKI, a ona zacznie mierzyć kroki, które pokonacie i wytańczycie w drodze z jednej sceny do drugiej lub gdziekolwiek indziej zapragniecie. Dzięki informacjom dostępnym w strefach i za sprawą powiadomień, dowiecie się, ile kroków należy pokonać, by odebrać cenne upominki. Nie zapomnijcie dać znać swoim znajomym!

Obserwujcie Tango na Facebooku / Instagramie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.