Polish Hip-Hop Festival 2019 startuje już jutro!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już jutro, 1 sierpnia rozpocznie się największy w Polsce festiwal hip-hopowy. Do Płocka przyjedzie kilkanaście tysięcy osób, aby zobaczyć koncerty ponad stu artystów.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – dodatkowe sceny

Głównym punktem każdego Polish Hip-Hop Festival są koncerty najpopularniejszych polskich raperów. Oprócz doskonale znanych scen – Main Stage i Red Bull Stage – podczas tegorocznej edycji artyści wystąpią m.in. na nowej scenie TIDAL Music Stage, a festiwalowicze będą mogli się również bawić na dodatkowej, specjalnej scenie PełnoLet’sów oraz scenie DJ-skiej – Red Bull Container.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – koncerty czołowych reprezentantów polskiego rapu

Organizatorzy przygotowali także kilka wyjątkowych koncertów, takich jak m.in. showcase reprezentantów SBM Label oraz wielki finał akcji Chillwagon Challenge. To tylko część z wielu atrakcji.

W Płocku wystąpi cała czołówka polskiego rapu, wśród której znaleźli się zarówno zasłużeni i legendarni raperzy, jak i młode twarze, które dopiero przebijają się do świadomości odbiorców.

Wśród największych legend będzie można posłuchać na żywo takich artystów jak Paluch, PRO8L3M, KęKę, O.S.T.R., Tede, Kali, Borixon, Białas i donGURALesko. Młodsze pokolenie będą reprezentowali m.in. Otsochodzi, Tuzza, Young Igi, Guzior, Jan-rapowanie, KPSN i Tymek. Nie zapomnieliśmy też o fanach alternatywnych brzmień i klasycznej szkoły, pojawią się również artyści zagraniczni: Hiszpan Bambax oraz Islandczyk Emmsje Gauti.

polish hip-hop festival 2019 line-up

Polish Hip-Hop Festival 2019 – czwartek, 1 sierpnia

Pierwsze koncerty rozpoczną się już w czwartek, 1 sierpnia, o godzinie 21.00. Festiwal otworzy duet Rasmentalism, a wystąpią jeszcze KPSN, W.E.N.A., Young Igi, Kartky i Otsochodzi.

Tego samego dnia odbędą się również zapisy i preeliminacje do VIII Płockiej Bitwy Freestyle’owej, która jest kontynuacją legendarnej płockiej bitwy z 2001 roku, kiedy to zmierzyli się ze sobą Gib Gibon Skład i Obrońcy Tytułu.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – piątek, 2 sierpnia

W piątek, 2 sierpnia, festiwalowy dzień rozpocznie się o godzinie 16.00 koncertem Pokahontaz. Tego dnia na płockich scenach zagrają również m.in. Zeus, Jetlagz, donGURALesko, Małpa, Borixon & ReTo, Emmsje Gauti, Mobbyn, Polska Wersja i reprezentanci SBM LABEL w specjalnie przygotowanym showcase’ie.

Koncerty zakończą się około godziny 3.00, a ostatnimi, którzy zaprezentują się publiczności będą O.S.T.R, Bonsoul i Deys + Grimmy. Będzie to także dzień półfinałów VIII Płockiej Bitwy Freestyle’owej.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – sobota, 3 sierpnia

W sobotę, 3 sierpnia, zaczynamy w tych samych godzinach. Jako pierwszy zagra White 2115, a po nim pojawią się m.in. Smolasty, Dwa Sławy, VNM, Kali, Paluch/Joda/Kobik, Sarius, PRO8L3M, Bedoes Chillwagon, Bambax i Tymek.

O godzinie 18.00 odbędzie się finał VIII Płockiej Bitwy Freestyle’owej na Red Bull Stage. Cały festiwal zamkną występy Tedego, Tuzzy oraz Małacha i Rufuza.

Dokładną godzinową rozpiskę wszystkich koncertów znajdziecie tutaj.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – bilety

W sprzedaży są jeszcze karnety z ostatniej puli. Zostało ich już jednak naprawdę niewiele, dlatego warto się pospieszyć. Wejściówki w cenie 170 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

W trakcie trwania Polish Hip-Hop Festival 2019 koniecznie obserwujcie nasz profil na Instagramie, gdzie pojawiać się będą relacje z każdego dnia festiwalu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: