Polish Hip-Hop Festival 2019 – kolejne ogłoszenie i nowości

Obserwuj nas na instagramie:

Do rozpoczęcia tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało już tylko nieco ponad trzy tygodnie. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączyli do składu festiwalu.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – kolejne ogłoszenie

Polish Hip-Hop Festival 2019 odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na plaży w Płocku. W ostatnim czasie organizatorzy nie zwalniają tempa i serwują nam kolejne ogłoszenia. Sprawdźcie, kto tym razem dołączył do line-upu.

Małach i Rufuz

Reprezentanci klasycznej, warszawskiej szkoły rapu. Małach i Rufuz właśnie wydali swoją kolejną, piątą już płytę MetRum. Dobry, osiedlowy rap, pełen melodii, świetnych refrenów i mocnych zwrotek. W tym roku wystąpią na płockiej scenie i nie mamy wątpliwości, że będzie to show najwyższej klasy.

SBM Starter Showcase

Nie tylko ekipa Chillwagonu zaprezentuje młodych artystów, którzy z jej pomocą mogą wkrótce zamieszać na scenie. Debiutantów wspiera również SBM Label swoją wyjątkową akcją. Jednym z najważniejszych etapów jednej z największych tego typu inicjatyw w naszym kraju będzie specjalny SBM Starter Showcase w Płocku, w którym udział wezmą Mata, Moli, Lazy the Loser i Yah00. To już kolejny raz, kiedy warszawska wytwórnia daje szansę na zaprezentowanie się uczestnikom akcji nie tylko na swoim kanale.

W tym roku na płockiej plaży nad Wisłą pojawi się dodatkowe miejsce! Znajdzie się tam specjalna strefa 18+, czyli Strefa Pełnolet’sów – wyjątkowy dancefloor na którym swoje sety zaprezentuje czterech wyjątkowych DJ-ów od lat związanych z najważniejszymi polskimi raperami. Kogo na niej będziemy gościć?

DJ Decks

Jest legendą nie tylko na lokalnej scenie, a jego wspólne produkcje z Peją są żelaznymi klasykami polskiego hip-hopu i produkcjami, które mocno zaznaczyły obecność Poznania na mapie rodzimego rapu. DJ Decks, bo o nim mowa, zaprezentuje doskonałą selekcję materiału oraz przypomni złote lata kultury czterech elementów.

DJ 600V

DJ 600V to jeden z ojców polskiego rapu i postać, która wpłynęła na całą polską scenę hip-hopową. Autor kilku płyt producenckich i niezapomnianych klasyków ze Skandalem Mistic Molesty na czele.

DJ Ike

Jeden z najbardziej utytułowanych DJ-ów, półfinalista Mistrzostw Polski DJ-ów IDA 2006 i 2008 oraz świetny producent. DJ Ike współpracował m.in. Pyskatym, VNM-em, a także nowojorskim raperem Raks One’m.

DJ Hubson

DJ Hubson to miłośnik g-funku, reprezentant Alkopoligamii, uczeń DJ-a 600V. Organizator imprez i rezydent legendarnych warszawskich klubów The Fresh i Harlem.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – bilety, karnety

Radzimy nie zwlekać z zakupem karnetów na Polish Hip-Hop Festival 2019. W sprzedaży dostępne są wejściówki z przedostatniej puli, w cenie 160 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Do rozpoczęcia tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało już tylko nieco ponad trzy tygodnie. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączyli do składu festiwalu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Polish […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →