Polish Hip-Hop Festival 2019 – kolejne ogłoszenie i nowości

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Do rozpoczęcia tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało już tylko nieco ponad trzy tygodnie. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączyli do składu festiwalu.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – kolejne ogłoszenie

Polish Hip-Hop Festival 2019 odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na plaży w Płocku. W ostatnim czasie organizatorzy nie zwalniają tempa i serwują nam kolejne ogłoszenia. Sprawdźcie, kto tym razem dołączył do line-upu.

Małach i Rufuz

Reprezentanci klasycznej, warszawskiej szkoły rapu. Małach i Rufuz właśnie wydali swoją kolejną, piątą już płytę MetRum. Dobry, osiedlowy rap, pełen melodii, świetnych refrenów i mocnych zwrotek. W tym roku wystąpią na płockiej scenie i nie mamy wątpliwości, że będzie to show najwyższej klasy.

SBM Starter Showcase

Nie tylko ekipa Chillwagonu zaprezentuje młodych artystów, którzy z jej pomocą mogą wkrótce zamieszać na scenie. Debiutantów wspiera również SBM Label swoją wyjątkową akcją. Jednym z najważniejszych etapów jednej z największych tego typu inicjatyw w naszym kraju będzie specjalny SBM Starter Showcase w Płocku, w którym udział wezmą Mata, Moli, Lazy the Loser i Yah00. To już kolejny raz, kiedy warszawska wytwórnia daje szansę na zaprezentowanie się uczestnikom akcji nie tylko na swoim kanale.

W tym roku na płockiej plaży nad Wisłą pojawi się dodatkowe miejsce! Znajdzie się tam specjalna strefa 18+, czyli Strefa Pełnolet’sów – wyjątkowy dancefloor na którym swoje sety zaprezentuje czterech wyjątkowych DJ-ów od lat związanych z najważniejszymi polskimi raperami. Kogo na niej będziemy gościć?

DJ Decks

Jest legendą nie tylko na lokalnej scenie, a jego wspólne produkcje z Peją są żelaznymi klasykami polskiego hip-hopu i produkcjami, które mocno zaznaczyły obecność Poznania na mapie rodzimego rapu. DJ Decks, bo o nim mowa, zaprezentuje doskonałą selekcję materiału oraz przypomni złote lata kultury czterech elementów.

DJ 600V

DJ 600V to jeden z ojców polskiego rapu i postać, która wpłynęła na całą polską scenę hip-hopową. Autor kilku płyt producenckich i niezapomnianych klasyków ze Skandalem Mistic Molesty na czele.

DJ Ike

Jeden z najbardziej utytułowanych DJ-ów, półfinalista Mistrzostw Polski DJ-ów IDA 2006 i 2008 oraz świetny producent. DJ Ike współpracował m.in. Pyskatym, VNM-em, a także nowojorskim raperem Raks One’m.

DJ Hubson

DJ Hubson to miłośnik g-funku, reprezentant Alkopoligamii, uczeń DJ-a 600V. Organizator imprez i rezydent legendarnych warszawskich klubów The Fresh i Harlem.

Polish Hip-Hop Festival 2019 – bilety, karnety

Radzimy nie zwlekać z zakupem karnetów na Polish Hip-Hop Festival 2019. W sprzedaży dostępne są wejściówki z przedostatniej puli, w cenie 160 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
160 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.