Wszystkie imprezy i festiwale, jedna aplikacja. Poznajcie Tango


25 lipca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znacie tę sytuację, gdy jedziecie na festiwal i w ostatniej chwili przypominacie sobie o tym, by pobrać jego oficjalną aplikację? Po sezonie letnich imprez w telefonie zostaje Wam kilkanaście programów, których użyjecie dopiero za rok. Czy posiadanie aplikacji, z której korzysta się raz na dwanaście miesięcy ma w ogóle sens? Czy nie można zrobić jednej aplikacji dla większości festiwali i imprez? Można! Poznajcie Tango.

Imprezy i festiwale, ale przede wszystkim szeroko rozumiana kultura, stanowi ważną część naszego życia. Tango ma za zadanie nieco „poukładać” tę sferę. Dzięki temu narzędziu jego organizacja będzie łatwa i przyjemna. Tak właśnie narodził się pomysł aplikacji, która ma za zadanie dostarczyć nam najpotrzebniejszych informacji w zależności od tego, co nas interesuje i gdzie aktualnie się znajdujemy.

Tango – link do pobrania na system Android i IOS:

https://tangoapp.pl/

Tango – setki wydarzeń, dziesiątki wrażeń, jedna aplikacja

Tango to coś więcej niż aplikacja dedykowana jedynie festiwalom. To multifunkcjonalna platforma dla szeroko pojętej kultury.

Tango

Z jednej strony Tango jest źródłem najważniejszych informacji dotyczących eventów, na które się wybieramy. Dzięki FanZone dedykowanemu konkretnej imprezie, w jednym miejscu znajdziemy biografie artystów, timetable czy mapę terenu festiwalu. Spośród funkcji znanych z podobnych aplikacji, mamy możliwość zaznaczenia występów tych muzyków, których chcemy zobaczyć w szczególności. Tango przypomni nam o nich odpowiednio wcześniej. To nie wszystko!

Tango – życie kulturalne w zasięgu ręki

Aplikacja daje ogromne możliwości w zakresie personalizacji wyświetlanych informacji. Tango agreguje treści z najpopularniejszych portali dedykowanych muzyce czy kulturze. Wśród mediów, z których dostarczane są materiały, znajdziemy m.in. Muno.pl i Rytmy.pl.

Tango

Możemy dostosować charakter wyświetlanych treści m.in. przez dziedzinę, o której traktują. Wśród wielu opcji znajdziemy m.in. wystawy, wernisaże, stand-upy, imprezy, koncerty, festiwale czy akcje miejskie. Dodatkowo aplikacja umożliwia filtrowanie informacji m.in. przez pryzmat konkretnych gatunków muzycznych. W zależności od tego, czy interesuje nas alternatywa, techno czy hip-hop, takie treści będą nam dostarczane.

Filtrować artykuły możemy również po ulubionych artystach. Wówczas na bieżąco będziemy otrzymywać wiadomości, które ich dotyczą – jako pierwsi dowiemy się o nowych datach koncertów, terminie premiery płyty czy pojawieniu się teledysku.

Tango – aplikacja, przed którą miasto nie ma tajemnic

Jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na to, jakie treści dostarcza nam Tango, jest wybór miasta. Dzięki temu wszystkie informacje jakie otrzymamy, dotyczyć będą naszej najbliższej okolicy. Dowiemy się o najciekawszych premierach, koncertach czy wystawach w mieście, w którym mieszkamy.

Tango

Nie ogranicza nas to w poszukiwaniu informacji o wydarzeniach w innych miejscach. Jeśli mieszkając na co dzień w Poznaniu, zdecydujemy się spędzić weekend w Krakowie, Tango bez trudu powie nam, gdzie warto udać się w celu zobaczenia wystawy czy udziału w imprezie klubowej.

Tango – wszystkie bilety w jednym miejscu na Twoim smartfonie

Co więcej, prócz wydarzeń bezpłatnych, aplikacja dostarczy nam informacji o biletowanych koncertach czy spektaklach. Możemy z jej poziomu zakupić wejściówki na interesujący nas event.

Tango

Już niebawem Tango wzbogacone będzie o portfel biletów, dzięki czemu dostęp do nich wszystkich będzie możliwy w jednym miejscu! To tylko jedna z wielu funkcji, których wprowadzenie zapowiadają twórcy Tango.

Tango – baw się, tańcz, wygrywaj

To, co wyróżnia Tango od innych aplikacji, to nie tylko personalizacja. To również możliwość integracji i grywalizacji z innymi użytkownikami, w tym naszymi znajomymi.

Podobnie jak w przypadku mediów społecznościowych, wchodząc na profil danego wydarzenia zobaczymy ile osób weźmie w nim udział, ale to nie wszystko.

Będziemy mogli sprawdzić kto na konkretnym koncercie, imprezie czy festiwalu… wytańczył się najbardziej! Po zaznaczeniu swojego udziału w wydarzeniu, Tango policzy nasze kroki, które na nim wykonamy i porówna z innymi użytkownikami. To z kolei otwiera możliwość zdobycia nagród. Szczegóły już niebawem!

Tango znajdziecie już w sklepach Google Play i Apple Store

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: