Tak się pisze historię! Eis wraca z solowym numerem po 17 latach!


18 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Stało się! Eis, po 17 latach wrócił z nowym solowym utworem, który znajdzie się na reedycji kultowego albumu z 2003 roku.

Powrót na który czekali wszyscy

Powrót Eisa, to coś na co czekali chyba wszyscy słuchacze polskiego hip-hopu. Autor kultowego Gdzie jest Eis?, po blisko 17 latach powrócił z nowym solowym utworem i jest naprawdę wysoko.

Astra, czyli nowy numer warszawskiego rapera składa się z dwóch zwrotek. Pierwsza została nagrana przez Eisa w tym roku. Zaś druga pochodzi z niedokończonego numeru z 2003 roku i musze przyznać, że jego flow, pomimo 17 letniego rozbratu z rapem, brzmi nawet lepiej od tego z 2003 roku.

Natomiast samo połączenie nowej i starej zwrotki to zabieg iście mistrzowski, który w połączeniu z bitem autorstwa Noona dało kosmiczny efekt końcowy.

Utwór niesie ze sobą także potężny, niczym Little Boy, ładunek o nazwie nostalgia. Ta bowiem spowodowana jest nie tylko powrotem Eisa, ale również warstwą liryczną, dzięki której wielu słuchaczy, w szczególności tych starszych, przeniesie się pamięcią do beztroskich, nastoletnich czasów.

Eis – Astra

Astra wchodzi oczywiście w skład reedycji Gdzie jest Eis?, na której znajdą się również 4 remiksy autorstwa Bedoesa, Oskara, Otsochodzi i Szpaka. Początkowo wydawnictwo miało mieć swoją premierę tydzień temu. Jednak z powodu opóźnień w tłoczeniu płyt związanych z pandemią Covid-19, premiera płyt CD została przesunięta na 15 stycznia.

Wydawcą reedycji Gdzie jest Eis? jest Lajka Corp we współpracy z Def Jam Recordings Polska. Album możecie zamawiać ze strony gdziejesteis.pl i oprócz płyt winylowych i CD, znajdziecie tam również okazyjne koszulki.

Eis – Gdzie jest Eis?

Stało się! Eis, po 17 latach wrócił z nowym solowym utworem, który znajdzie się na reedycji kultowego albumu z 2003 roku. Powrót na który czekali wszyscy Powrót Eisa, to coś na co czekali chyba wszyscy słuchacze polskiego hip-hopu. Autor kultowego Gdzie jest Eis?, po blisko 17 latach powrócił z nowym solowym utworem i jest naprawdę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →