Screenshot z gry Cyberbang 2069

Symulator randkowy w świecie… Cyberpunk 2077


25 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na dość niecodzienny pomysł wpadły twórczynie z zespołu TripleThirst, które stworzyły symulator randkowy w świecie Cyberpunk 2077. Sprawdź szczegóły

Symulator randkowy z błogosławieństwem CD Projekt RED

Cyberbang 2069, bo taką nazwę nosi niezależny fanowski symulator, umożliwia randkowanie z postaciami znanymi z Cyberpunk 2077: Goro Takemurą, Victorem Vektorem, Sandayu Odą, oraz najpopularniejszym, Johnnym Silverhandem, któremu głosu i wizerunku użyczył Keanu Reeves. Po samej nazwie można by wnioskować, że będzie to borykający się z dość dużymi brakami projekt jakich wielu. Okazuje się, że nic z tych rzeczy! Wszystko odbywa się bowiem za zgodą twórców Cyberpunka, studia CD Projekt RED, choć w żadnym stopniu bez ich udziału. Ponadto Cyberbang 2069 spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy, którzy chwalą fanowski projekt za świetną fabułę oraz grafikę. Grę można pobrać za darmo z oficjalnej strony.

Cyberbang 2069 Dating Sim

Cyberpunk wciąż z problemami

Tymczasem oryginalny Cyberpunk 2077 wciąż mierzy się ze sporymi problemami. Trzeba bowiem powiedzieć wprost, polskie studio CD Projekt RED wypuściło na rynek produkt niegotowy. Liczne bugi, problemy z płynnością na konsolach PS4, opustoszałe miasto to główne zarzuty stawiane Cyberpunkowi. Pokłosiem tego było usunięcie gry z PS Store oraz liczne negatywne recenzje gry. Obecnie CD Projekt RED jest w trakcie intensywnego łatania licznych problemów, a jak udało się niedawno ustalić, przygotowują duże DLC. Nie jest jeszcze pewnym natomiast czy będzie to dodatek fabularny, czy wprowadzający bardziej kosmetyczne zmiany do świata Night City. Liczne szczegóły dotyczące nowości jakie zostaną wprowadzone do Cyberpunka, zostały opublikowane anonimowo w serwisie 4chan. Jednak twórcy gry zdecydowanie dementują, jakoby miały być one zgodne z prawdą.

Na dość niecodzienny pomysł wpadły twórczynie z zespołu TripleThirst, które stworzyły symulator randkowy w świecie Cyberpunk 2077. Sprawdź szczegóły Symulator randkowy z błogosławieństwem CD Projekt RED Cyberbang 2069, bo taką nazwę nosi niezależny fanowski symulator, umożliwia randkowanie z postaciami znanymi z Cyberpunk 2077: Goro Takemurą, Victorem Vektorem, Sandayu Odą, oraz najpopularniejszym, Johnnym Silverhandem, któremu głosu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →