fot. materiały prasowe

Swiernalis niczym prawdziwy łowca w singlu „Myśliwy”


13 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Swiernalis zapowiada nam album kolejnym już singlem. Jego premiera zapowiedziana jest jeszcze na ten rok. Posłuchajcie utworu Myśliwy!

Wybierzcie się na łowy

Elektronika w smutnym i alternatywnym wydaniu od zawsze była konikiem zespołu Swiernalis, w którego skład wchodzą Kacper Budziszewski, Adam Fordon, Adam Świerczyński, Szymon Siwierski, a także Paweł Swiernalis. Nic więc dziwnego, że w nowym utworze formacji powracamy do ich najlepszego wydania. Posłuchajcie utworu Myśliwy, któremu nie brak charakteru.

Przeczytaj także: Swiernalis ustanawia nową Kryptowalutę. Trzeci album w drodze!

Swiernalis
fot. materiały prasowe

Piosenka jest drugą już zapowiedzią trzeciego albumu Swiernalisa, który pojawi się jeszcze w tym roku. Do tej pory dane nam było usłyszeć równie przebojowe Kryptowaluty, które również nie przynosiły wstydu. Mocne, zadziorne wstawki już od samego początku pokazywały swojego pazura, który przekazywał nam kwintesencję alternatywnych klimatów.

Wszystko w tym świecie jest wymienialne, a najłatwiej wymienić coś, czego się nie posiada. Uczucia, to także kryptowaluty, które mogą stracić na wartości w ciągu sekundy lub zyskać niewyobrażalną moc w naszym życiu. O tym jest mój pierwszy singiel z trzeciej płyty, który zwiastuje nowe, dzikie kierunki eksplorowane podczas nadchodzących ruchów i niepewnych czasów

– mówił o numerze wokalista.

Nie inaczej jest i w tym przypadku. Myśliwy balansuje na krawędzi rocka i art-popu i wyciąga z obu tych gatunków wszystko to, co najlepsze. To brzmienia, które kupują już od samego początku. Zobaczcie sami!

Swiernalis – Myśliwy, posłuchaj!

Utożsamiając się z bohaterem powieści Carsona McCullersa – Serce to samotny myśliwy – udało mi się przekuć swój odwieczny niepokój w energię, będąc stale obecnym po stronie szaleństwa. Muzycznie wylądowaliśmy z zespołem na jakiejś ciepłej plaży, gdzie tańczymy bez żadnych zmartwień. Przyjemność z grania i słuchania tej piosenki jest ponad potrzebą tłumaczenia się z czegokolwiek

– mówi o utworze Swiernalis.

Za montaż teledysku odpowiada Marek Kita.

Swiernalis zapowiada nam album kolejnym już singlem. Jego premiera zapowiedziana jest jeszcze na ten rok. Posłuchajcie utworu Myśliwy! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →