fot. Dawid Płaczek

Swiernalis ustanawia nową “Kryptowalutę”. Trzeci album w drodze!


22 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Swiernalis idzie jak burza i zapowiada nowy album singlem Kryptowaluta. Premiera krążka jeszcze w tym roku! Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Swiernalis na fali sukcesu Psychicznego Fitnessu

Swiernalis nie każe nam długo czekać na nowości spod swojego warsztatu. Psychiczny Fitness był z pewnością jedną z najciekawszych muzycznych premier znad Wisły 2020 roku. W pewnym stopniu rewolucyjny dla Swiernalisa album ugruntował jego pozycję na polskiej scenie alternatywnej. Artysta bynajmniej nie zamierza osiadać wobec tego na laurach. Zamiast tego — idzie za ciosem.

Zobacz również: Swiernalis pierwszym trenerem Psychicznego Fitnessu – recenzja albumu

Swiernalis Kryptowaluta
fot. Dawid Płaczek

Idzie nowe od Swiernalisa

Kryptowaluta to pierwsza zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa od grupy Swiernalis, które ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Udziwacznione brzmienia od zawsze były domeną artysty i nie brakuje ich również w jego najnowszym utworze. Początkowe romantyczno-balladowe akordy to mylna pułapka. Kawałek ostatecznie przeistacza się bowiem w zadziorny, podrasowany elektroniką alternatywny banger. Sprawdźcie sami!

Wszystko w tym świecie jest wymienialne, a najłatwiej wymienić coś, czego się nie posiada. Uczucia, to także kryptowaluty, które mogą stracić na wartości w ciągu sekundy lub zyskać niewyobrażalną moc w naszym życiu. O tym jest mój pierwszy singiel z trzeciej płyty, który zwiastuje nowe, dzikie kierunki eksplorowane podczas nadchodzących ruchów i niepewnych czasów. Muzycznie otwieramy nowe drogi wbrew temu, co chciałby usłyszeć algorytm. Słyszymy się w pełni jak zwykle w okolicach września.

Teledysk do Kryptowaluty kręciliśmy w nocy, po zamknięciu Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Jestem w szoku, że ktoś powierzył w moje ręce miejsce, w którym wisiało kilka milionów złotych. Teraz interesuję się i tak kryptowalutami, więc dziwne myśli rodem z filmu Vinci nie przechodziły mi przez myśli. Dziękuję za zaufanie

– mówi sam Swiernalis.

Swiernalis – Kryptowaluta, posłuchaj singla!


Zobacz również: „Potrzeba takiego obserwatora, który zwróci uwagę, że cesarz jest nagi” – wywiad ze Swiernalisem

Swiernalis idzie jak burza i zapowiada nowy album singlem Kryptowaluta. Premiera krążka jeszcze w tym roku! Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →