“Psychiczny Fitness” Swiernalisa już jest! Odsłuch albumu


04 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś premierę ma drugi album poznańskiego artysty, Swiernalisa. Posłuchajcie razem z nami płyty Psychiczny Fitness!

Drugi album Swiernalisa już dostępny!

Swiernalis powrócił! Dokładnie cztery lata musieliśmy czekać na nowe wydawnictwo od Pawła Swiernalisa, ale zdaje się, że było warto. Artysta powraca do słuchaczy z workiem nowych doświadczeń i przeżyć, które zamieścił na swoim drugim albumie Psychiczny Fitness.

Swiernalis Psychiczny Fitness

Psychiczny Fitness – album o nas samych

To o wiele dojrzalsza, muzyczna odsłona niż ta, którą Swiernalis proponował nam przy okazji swojego debiutu. Tekstowo bezkompromisowy i do bólu szczery, muzycznie surowy, choć nieunikający eksperymentalnych rozwiązań.

Psychiczny Fitness to album o nas wszystkich, pisany z perspektywy trzydziestolatka. Album o naszych codziennych zmaganiach, istnieniu, uczuciach, cierpieniach i tytułowym fitnessie, który świat funduje naszej psychice każdego dnia. Posłuchajcie!

Swiernalis – Psychiczny Fitness, odsłuch:

Swiernalis i Piotr Rogucki – ogrodnicy emocji

Wraz z premierą albumu Psychiczny Fitness ukazał się również kolejny singiel z płyty, którym został utwór Ogrodnik, z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego. Swiernalis mówi o ich współpracy:

Gdy napisałem Ogrodnika od początku czułem, że dopełnić go musi ktoś wyjątkowy. Dlatego ogromnie się cieszę, że zagościł tu Piotr Rogucki, artysta, którego inwencja przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Utwór sam w sobie płynie od początku, każdy z instrumentów doskonale wie, kiedy jest jego chwila i gdzie jego miejsce, to daje błogi balans między uczuciami melancholii i spokoju

Swiernalis i Piotr Rogucki – Ogrodnik, zobacz teledysk

Dziś premierę ma drugi album poznańskiego artysty, Swiernalisa. Posłuchajcie razem z nami płyty Psychiczny Fitness! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Drugi album Swiernalisa już dostępny! Swiernalis powrócił! Dokładnie cztery […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →