Swiernalis zapowiada nowy album „Psychiczny fitness” singlem „Wirus”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Swiernalis właśnie podzielił się swoim nowym singlem Wirus. Premiera albumu Psychiczny fitness jeszcze w tym roku, sprawdźcie szczegóły!

Swiernalis powraca z nowym materiałem

Poznański artysta zadebiutował w 2016 roku albumem Drauma, który sporo namieszał w polskiej alternatywie. Teraz czas na nowości! Ich pierwszy przedsmak mieliśmy okazję już poznać w zeszłym roku za sprawą singla Blizny. Dziś otrzymaliśmy kolejny utwór zapowiadający album Psychiczny fitness.

Wirus w muzycznej interpretacji Swiernalisa

Wirusa nie da się zniszczyć. Będzie długo czekał na moment, w którym dopuści się udanego ataku. Tak samo u ludzi, te dwie cechy – cierpliwość i znajomość swoich mocnych cech, to zabójcza mieszanka. Bohater jest cichym towarzyszem najbardziej intymnych i sekretnych chwil i sytuacji, które definiują najważniejsze historie w życiu drugiej osoby. Szaleństwo i agresja, namiętność i motoryka, strach i pożądanie – to cechy wyznaczające kierunek utworu. Mocne bragga, szybki rytm i powtarzalność towarzyszą historii destrukcji, która nie musi zwiastować końca, bo Wirusa nie da się zniszczyć.

Tak o swoim najnowszym utworze mówi sam Swiernalis. Wirus to energetyczny i agresywny utwór stworzony na rapowej koncepcji bragga – stylu skupiającym się na wychwalaniu swoich umiejętności i udowadnianiu wyższości nad innymi muzykami.

Wszystkie emocje zawarte w kawałku odzwierciedla również pełen intymności, a nawet bezczelności teledysk, który został nagrany w pięknym apartamencie na poznańskiej starówce, na dachu nieczynnego hotelu oraz w teatralnej klubokawiarni Placówka i kultowym klubie Dragon. Zobaczcie efekty!

Jaki będzie nowy album Swiernalisa? Data premiery, preorder

Pewniejszy siebie i mniej melancholijny. Swiernalis przyznaje, że przez cztery lata od swojego debiutu przeszedł ogromną przemianę – jako człowiek i jako artysta, co ma odzwierciedlać tytuł albumu – Psychiczny fitness.

Na albumie nie zabraknie również wyjątkowych gości w postaci Piotra Roguckiego, Żurkowskiego, Joanny Bielawskiej oraz szymonmówi. Premiera Psychicznego fitnessu już 4 września. Preorder możecie zamawiać na stronie www.sklepzmuzyka.pl. Tymczasem, sprawdźcie tracklistę krążka!

Swiernalis – Psychiczny fitness, tracklista:

 1. Tron
 2. Ogrodnik feat. Piotr Rogucki
 3. Vulgar
 4. Tango
 5. Pluszak
 6. Piękno feat. szymonmówi
 7. Wirus
 8. Blizny
 9. NGC 4388
 10. Fetting feat. Żurkowski
 11. Pergamin
 12. Peryhelium feat. Joanna Bielawska
Swiernalis Psychiczny fitness

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.