fot. materiały prasowe

Strzelanina po koncercie Justina Biebera. Ranny m.in. raper Kodak Black


14 lutego 2022

Podziel się newsem:

Przed klubem, w którym odbywało się afterparty po koncercie Justina Biebera, doszło do strzelaniny. 3 osoby odniosły obrażenia, w tym raper Kodak Black. Sprawdź.

Strzelanina po koncercie Justina Biebera

W piątek lokalnego czasu w Los Angeles odbył się koncert Justina Biebera. Po występie kanadyjski gwiazdor udał się wraz z takimi postaciami jak Leonardo Di Caprio, Tobey Maguire, Drake, Kendall Jenner czy Khloe Kardashian do klubu The Nice Guy. Według doniesień niektórych mediów miał tam w tym czasie bawić się także Jeff Bezos. W pewnym momencie przed klubem rozpoczęła się strzelanina. W tym czasie znajdowało się tam trzech popularnych raperów: Lil Baby, Gunna oraz Kodak Black, który odniósł obrażenia. Według nieoficjalnych doniesień to znajomi raperów wszczęli bójkę, podczas której miało paść 10 strzałów. 4 osoby zostały postrzelone i trafiły do szpitala, jednak życiu żadnej z nich nic nie zagraża. Justin Bieber w momencie, gdy rozpoczęła się strzelanina, znajdował się w lokalu. Słysząc strzały, pospiesznie udał się w bezpieczne miejsce. Portal TMZ na bieżąco aktualizował informacje związane z tym wydarzeniem. Według doniesień Huffington Post nikt nie został zatrzymany w związku z tym wydarzeniem.

Nagranie z całego zdarzenia po koncercie Justina Biebera w amerykańskim CBS News

Stopklatka, na której widać broń w ręce jednego z uczestników zdarzenia

Strzelanina po koncercie Justina Biebera. Ranny m.in. raper Kodak Black
źródło: TMZ

Strzelanina na koncercie… w miejscowości Niemcza

Przypadek z afterparty po koncercie Justina Biebera nie jest odosobniony. W październiku ubiegłego roku w Polsce doszło do podobnej sytuacji. W miejscowości Niemcza w województwie dolnośląskim trwał okolicznościowy koncert, podczas którego doszło do kłótni między dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął broń i oddał strzały, po czym odjechał. Policja zatrzymała go w okolicach Zgorzelca, 200 kilometrów od miejsca zdarzenia. Niestety postrzelony 35-letni mężczyzna nie przeżył pomimo interwencji ratowników.

Przed klubem, w którym odbywało się afterparty po koncercie Justina Biebera, doszło do strzelaniny. 3 osoby odniosły obrażenia, w tym raper Kodak Black. Sprawdź. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Strzelanina po koncercie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →