kadr z filmu „Spider-Man: No Way Home”

„Spider-Man: No Way Home” wraca do kin w rozszerzonej formie


13 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Spider-Man: No Way Home wróci na wielki ekran. Sony przygotowało specjalne seanse, podczas których widzowie zobaczą dodatkowe i rozszerzone sceny.

Spider-Man nadal nie znalazł drogi do domu, ale ponownie zawita do kin

W zeszłą sobotę producenci filmu Spider-Man: Bez drogi do domu opublikowali tweeta, który wywołał entuzjazm wśród fanów filmu. Ostatnie przygody Pajączka wrócą wkrótce do kin. Będzie to wersja More Fun Stuff Version, w której znajdą się dodatkowe sceny, a część z już nam znanych doczeka się rozszerzeń.

Zobacz: Czemu Spider-Man: Bez drogi do domu nie trafił do chińskich kin?

Na razie ogłoszono wyłącznie seanse w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie No way home pojawi się ponownie na wielkim ekranie 2 września. Jak podaje naekranie.pl, sprzedaż biletów rozpocznie się 9 sierpnia. Obecnie nie wiadomo, czy Spider-Man: No Way Home: The More Fun Stuff Version zawita również do polskich kin. Sony zapowiedziało jednak, że kolejne kraje mają zostać wkrótce ogłoszone.

Chcieliście więcej Spidey’ego, to go dostaniecie!

– czytamy w poście

Bez drogi do domu zbliża się do dwóch miliardów dolarów

Najnowsze przygody Człowieka Pająka z Tomem Hollandem w roli głównej zadebiutowały 17 grudnia zeszłego roku. Od tego czasu box office No Way Home nieustannie rośnie. Według serwisu boxofficemojo.com film Jona Wattsa, na podstawie scenariusza Chrisa McKenny i Erika Sommersa, zarobił już ponad miliard dziewięćset milionów dolarów.

Tym samym Spider-Man: No Way Home zbliża się do przekroczenia bariery dwóch miliardów dolarów. Do tej pory w historii kinematografii udało się to tylko pięciu produkcjom. Są to: Avatar, Avengers: Endgame, Titanic, Star Wars: Episode VII – The Force Awakens oraz Avengers: Infinity War.

Spider-Man: No Way Home wróci na wielki ekran. Sony przygotowało specjalne seanse, podczas których widzowie zobaczą dodatkowe i rozszerzone sceny. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Spider-Man […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →