Spear Oh, Vito Bambino i Marceli Bober. Nadciąga Realese Party zdrowotnego LP “ASTHMATIC”


29 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W Miami Wars już w tę sobotę, 31 lipca odbędzie się Realese Party jednego z najciekawszych muzycznych projektów tego roku. W Warszawie po raz pierwszy zagra Spear Oh i przedstawi swoje winylowe wydawnictwo zatytułowane Asthmatic.

Spear Oh zarzucił temat

Gość jest jeszcze szerzej nieznany, lecz zdążył już zgarnąć dobre wyniki, a o jego producenckim drygu z pewnością wkrótce będzie głośno. Spear Oh niedawno wypuścił wydawnictwo, które w kręgach hip-hopowych odbiło się dużym echem – co przełożyło się na świetne wyniki na OLiSie. Asthmatic LP w tygodniu premiery rozsiadł się spokojnie na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Na Spotify nie posłuchasz, ale jeżeli chcesz sprawdzić, o co chodzi z zamieszaniem wokół tego słuchowiska, odpal sobie YouTube i spróbuj wczuć się w klimat.

Toruński producent odpalił szczególny projekt, nieco rapowy, nieco gawędziarski, którego głównym motywem jest znana i ceniona lecznicza roślina. Na jego bitach złapiecie też znajome głosy, bo parę słów od siebie dorzucili Vito Bambino oraz Marceli Bober. To parę takich raperskich perełek, a jest ich na Asthmatic – perełek estetycznych – znacznie więcej.

Skręt z marihuany pachnie tajemnicą

Kojarzycie może ten aksamitny głos lektora? Fragment pochodzi z Polskiej Kroniki Filmowej i został lekko wkomponowany do płynących bitów. Dokładnie ten sam wers możecie też usłyszeć w numerze Dwuzłotówki Dancing Taco Hemingwaya, znanego ze słabości do podobnych wstawek.

Polska Kronika Filmowa – Skręt z marihuany

Spear Oh zaprasza na Realese Party

W tę sobotę, toruński producent, zawodnik Himalaya Collective i reprezentant JuNouMi Records, Spear Oh po raz pierwszy zagra w Warszawie. W Miami Wars odbędzie się jego set, podczas którego zaprezentuje materiał z Asthmatic LP, a tuż po nim zagrają artyści, również mający swój udział w powstaniu płyty. Za konsoletą stanie DJ Eprom, który stworzył intro albumu oraz zmasterował krążek, a także Groh – głównodowodzący JuNoMi Records. Wystąpi również specjalny gość ze Szczecina – Tropiki.

Spear Oh Realese Party Miami Wars ASTHMATIC LP
fot. materiały prasowe

Lepiej, żebyście nie opuścili tego wydarzenia. Asthmatic grane z winyla przez swego autora zabrzmi dokładnie tak, jak powinno. Wy już wiecie jak…

Spear Oh Realese Party Miami Wars ASTHMATIC LP

Spear oh – Asthmatic Tape (FULL ALBUM)

W Miami Wars już w tę sobotę, 31 lipca odbędzie się Realese Party jednego z najciekawszych muzycznych projektów tego roku. W Warszawie po raz pierwszy zagra Spear Oh i przedstawi swoje winylowe wydawnictwo zatytułowane Asthmatic. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →