Mastercard Music publikuje making of teledysku Sobla i sanah


20 października 2021

Podziel się newsem:

Sobel wraz z sanah przy współpracy z Mastercard Music zaprosili nas za kulisy teledysku do hitu cześć, jak się masz?. Sprawdźcie szczegóły.

Inicjatywa Mastercard Polska

W filmie, w którym można zobaczyć jak pracowano nad klipem, mamy szansę usłyszeć wypowiedzi zarówno głównych gwiazd: Sobla i sanah, jak i ekipy filmowej. Opowiadają nam, jaki był zamysł teledysku oraz co chcieli nim osiągnąć. Ale nagranie to nie tylko relacja zza kulis. Jest ono także inauguracją działań muzycznych firmy Mastercard.

#MastercardMusic to platforma muzyczna w ramach której łączymy w duety czołowych polskich artystów reprezentujących odmienne nurty muzyczne i mających zupełnie inne osobowości. Utwory, jakie w ramach tej współpracy powstają są nieoczywiste i zaskakujące. Ich celem jest łączenie ludzi poprzez muzykę bez względu na różnice, które ich dzielą. W pierwszej edycji Mastercard łączy sanah, skrzypaczkę, która przejmuje nurt pop, z Soblem, o którym już nie można dłużej mówić, że jest wschodzącą gwiazdą hip-hopu. W końcu znają i słuchają go miliony Polaków. W wyniku współpracy powstała wyjątkowa ballada o miłości.

– czytamy w opisie filmu

Making of cześć, jak się masz? Sobel & sanah dla Mastercard Music

Sobel i sanah – cześć, jak się masz?

Utwór w tydzień od premiery zyskał prawie 10 milionów wyświetleń. Jest on emocjonalnym lovesongiem, który cieszyć się może taki dużym zainteresowaniem, ponieważ to połączenie artystów jest zupełnie odjechane – Sobel i sanah reprezentują zupełnie inne światy muzyczne. Teledysk do niego jest dopracowany, czuć profesjonalizm w produkcji niemalże na światowym poziomie. Dlatego bardzo cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni za kulisy!

Przeczytaj także: Sobel trzecim raperem z Polski z dwoma milionami słuchaczy na Spotify

Sobel wraz z sanah przy współpracy z Mastercard Music zaprosili nas za kulisy teledysku do hitu cześć, jak się masz?. Sprawdźcie szczegóły. Inicjatywa Mastercard Polska W filmie, w którym można zobaczyć jak pracowano nad klipem, mamy szansę usłyszeć wypowiedzi zarówno głównych gwiazd: Sobla i sanah, jak i ekipy filmowej. Opowiadają nam, jaki był zamysł teledysku […]

Sobel • PUŁAPKA NA MOTYLE - FINAŁ TRASY • Hala Stulecia • Wrocław • 23.10.2021

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →