Claire Greenway / Getty Images

Słynny występ Amy Winehouse z Glastonbury 2007 pojawi się na winylu


13 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Winylowe wydanie Live at Glastonbury 2007 będzie celebracją piętnastolecia od legendarnego koncertu Amy Winehouse. Sprawdź szczegóły.

Kultowe wystąpienie live Amy Winehouse już wkrótce na winylu

Amy Winehouse podczas tytułowego wystąpienia zagrała swoje ponadczasowe hity takie jak Rehab, You Know I’m No Good czy Valerie. Pełna tracklista nadchodzącego krążka prezentuje się następująco:

Live at Glastonbury 2007 – tracklista

Side A:

 1. Addicted
 2. Just Friends
 3. Tears Dry On Their Own
 4. He Can Only Hold Her

Side B:

 1. Cherry
 2. Back To Black
 3. Wake Up Alone
 4. Love Is A Losing Game

Side C:

 1. Fuck Me Pumps
 2. Cupid
 3. Hey Little Rich Girl
 4. Monkey Man

Side D:

 1. You Know I’m No Good
 2. Rehab
 3. Me & Mr Jones
 4. Valerie

Przeczytaj także: Silk Sonic hołdują soulowej grupie Con Funk Shun specjalnym coverem

amy winehouse
okładka albumu Live At Glastonbury 2007 Amy Winehouse / źródło: Universal Music

Oprawa graficzna winylowego albumu będzie zawierać wspomnienie performance’u jednej z organizatorek festiwalu w Glastonbury, Emily Eavis, której oficjalne oświadczenie brzmi tak:

Amy była prawdziwą uczestniczką Glastonbury, rok w rok. Przychodziła i grała na tych eventach lub, gdy nie pracowała, przychodziła i obozowała. Występowała w największe upały i w ciężkich deszczach, a wszystkie jej koncerty zawierały magiczne momenty.

Winylowa płyta ukaże się 3 czerwca nakładem Universal Music.

Amy Winehouse zmarła mając 27 lat w 2011 roku z powodu zatrucia alkoholem. Wydała zaledwie dwa albumy – Frank z 2003 oraz Back To Black z 2006. Obydwa znalazły wielkie uznanie wśród krytyków. Po jej odejściu ukazała się pośmiertna kompilacja o nazwie Lioness: Hidden Treasures z 2011.

Przeczytaj także: Rihanna o nowym projekcie muzycznym. Czy jeszcze można jej ufać?

Winylowe wydanie Live at Glastonbury 2007 będzie celebracją piętnastolecia od legendarnego koncertu Amy Winehouse. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kultowe wystąpienie live […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →