Forever Amy – projekt celebrujący twórczość Amy Winehouse na sześciu koncertach w Polsce


15 września 2019

Podziel się newsem:

W przyszłym roku do Polski zawita projekt Forever Amy celebrujący twórczość Amy Winehouse, z udziałem muzyków z oryginalnego zespołu. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć to wyjątkowe widowisko.

Forever Amy

Forever Amy to projekt muzyczny celebrujący muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse. Projekt powołali do życia muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół, nagrywający z nią płyty i występujący na scenie.

Na czele projektu stanął Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista zespołu Amy, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki, który wspólnie z klawiszowcem Richardem Cardwellem postanowili stworzyć projekt muzyczny, który kultywować będzie dziedzictwo muzyczne Amy w możliwe najbardziej autentyczny sposób. Udział w projekcie szybko potwierdzili także pozostali członkowie grupy. Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Albę Plano.

Forever Amy zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W jego trakcie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania artystki – wywiady, zarejestrowane fragmenty z jej życia.

forever amy

W ramach europejskiej trasy koncertowej, w 2020 roku to wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w sześciu polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie:

Forever Amy – trasa koncertowa w Polsce

05.05.2020 – Wrocław, A2
06.05.2020 – Poznań, Tama
07.05.2020 – Gdańsk, Stary Maneż
08.05.2020 – Warszawa, Progresja
09.05.2020 – Kraków, Studio
10.05.2020 – Łódź, Wytwórnia

forever amy w polsce

W przyszłym roku do Polski zawita projekt Forever Amy celebrujący twórczość Amy Winehouse, z udziałem muzyków z oryginalnego zespołu. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć to wyjątkowe widowisko. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →