media społecznościowe Ananasa

SBM Label przedstawia kolejnego uczestnika akcji SB Starter


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

SBM Label ogłosiło kolejnego uczestnika akcji SB Starter. Po Jakubie Grabowskim przyszedł czas na Ananasa. Raper pojawił się na kanale stołecznej wytwórni z singlem, w którym gościnnie wystąpił Mati Szert.

Ananas starterowiczem

Wczoraj na kanale SBM Label ukazał się teledysk kolejnego uczestnika tegorocznego Starteru. Został nim Ananas, którego kojarzyć można m.in. ze współpracy ze Świętym Bassem czy Kolektywem Fala. Raper przywitał się ze słuchaczami singlem Till I Die, do którego zaprosił Matiego Szerta, autora zeszłorocznego debiutu Little Boy. Autorem bitu do utworu jest sorryfalKon, mix i master wykonał Bartosz Kurpiński. Teledysk towarzyszący numerowi zmontował Kamil Antczak.

Zobacz: Mati Szert: „Jak nawijasz, że jesteś świetny, ale obiektywnie jesteś bardzo słaby, to nikomu tego nie wkręcisz” – wywiad

Gnieźnianin, rocznik 00’ – w swojej karierze zdążył się przeciąć już ze Świętym Bassem, Kolektywem Fala, czy DJ OG przy dobrze znanych już soundsystemach. DJ i Producent, który świetnie radzi sobie na bassowych beatach

– czytamy w opisie.

Ananas feat. Mati Szert – Till I Die

Zanim Till I Die trafiło na kanał SBM, singiel był dostępny na kanale Ananasa. Pierwotnie utwór zadebiutował w połowie lipca tego roku. Raper po oficjalnym dołączeniu do SB Starteru poinformował, że piosenka wróciła do serwisów streamingowych, a w drodze są jego solowe nowości.

Jeśli do tej pory nie kojarzyliście Ananasa, macie możliwość lepiej poznać jego twórczość dzięki FALA MIXTAPE vol. 1 od Kolektywu Fala, z którym zaprzyjaźniony jest raper. W ekipie Fali znajdują się: Tim Curtis, Zippy Ogar, Chaos Beats, Mike Senshi, Offdope, MT, Gawron, Pvco manny, Peter oraz DJ OG. Na wspomnianym krążku, oprócz gospodarzy, wystąpili m.in. także UNDADASEA, tyloch, Krzaquu oraz Ananas właśnie.

Kolektyw Fala – FALA MIXTAPE vol. 1 – odsłuch albumu

SBM Label ogłosiło kolejnego uczestnika akcji SB Starter. Po Jakubie Grabowskim przyszedł czas na Ananasa. Raper pojawił się na kanale stołecznej wytwórni z singlem, w którym gościnnie wystąpił Mati Szert. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →