fot. AGT

Sara James powalczy dziś w finale America’s Got Talent 2022. Z kim się zmierzy? O której rozpocznie się wydarzenie?


13 września 2022

Podziel się newsem:

Sara James już w nocy powalczy o największe osiągnięcie w jej karierze. Czy wokalistce uda się wygrać program AGT 2022?

Na podbój Ameryki

Spośród jedenastu finalistów tegorocznej edycji programu America’s Got Talent szczególnie jeden przyciąga naszą uwagę. Mowa tu oczywiście o Sarze James, która jak burza przeszła przez kolejne etapy projektu, by zameldować się w jego wielkim finale. Do tej pory 14-letnia Polka zaśpiewała piosenki z repertuaru Billie Eilish, a także Eltona Johna, pokazując tym samym swoje niesamowite umiejętności wokalne. Na jaki utwór zdecyduje się wokalistka w finale? Co wiemy o samym wydarzeniu?

Przeczytaj także: Sara James powaliła konkurencję na łopatki. Półfinałowy Rocket Man zapewnił wokalistce miejsce w finale

Sara James
fot. Instagram Sary James

Podczas finału 17. edycji AGT obejrzymy aż dwa występy Sary James. W jednym wokalistka zaśpiewa solo, a w drugim dołączy do innej, znanej już osoby. Nie wiadomo, na jakie piosenki padnie wybór, jednak wielu ludzi przypuszcza, że Sara pójdzie za ciosem i nie przegapi okazji, by odtworzyć coś z repertuaru Whitney Houston (do której jest bardzo często porównywana). Finał transmitować będzie stacja NBC za pośrednictwem swojej strony. Jego początek zaplanowany jest na godzinę 2:00 czasu polskiego w nocy z 13 na 14 września. Wyniki poznamy kolejnej nocy z 14 na 15 września również o godzinie 2:00.

Z kim zmierzy się Sara James?

O główną nagrodę, czyli milion dolarów i występ w Las Vegas Strip, powalczy również dziesięciu innych uczestników. Oto oni:

  • Avery Dixon – saksofonista,
  • Celia Muñoz – brzuchomówczyni,
  • Chapel Hart – trio wokalne,
  • Drake Milligan – wokalista i gitarzysta,
  • Kristy Sellars – tancerka pole dance,
  • Mayyas – grupa taneczna,
  • Metaphysic – sztuczna inteligencja,
  • Mike E. Winfield – stand-upowiec,
  • Nicolas RIBS – magik,
  • Yu Hojin – magik.

Co więcej, tylko czterech spośród sześciu uczestników, którzy otrzymali złoty przycisk, znalazło się w wielkim finale. Wśród nich jest właśnie Sara James, która owe wyróżnienie otrzymała z rąk Simona Cowella.

Sara James już w nocy powalczy o największe osiągnięcie w jej karierze. Czy wokalistce uda się wygrać program AGT 2022? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →