fot. Mieszko Piętka

Sara James już dziś w nocy powalczy w półfinale “America’s Got Talent”


23 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sara James podejmie rękawicę dostania się do finału amerykańskiego Mam Talent. Czy zdobywczyni złotego przycisku przeskoczy tę poprzeczkę?

Czy Polka ponownie podbije Amerykę?

W nocy z wtorku na środę około godziny 3:00 nasza ozłocona Sara James powalczy w półfinałach amerykańskiego programu Mam Talent. Wokalistka już teraz zapisała się jednak na kartach historii, no bo umówmy się – złotego przycisku od Simona Cowella nie dostaje przecież każdy!

Przeczytaj także: Sara James mimo ogromu sukcesów wciąż pozostaje Taka Sama

Sara James
Sara James fot. Universal

GUUUYYYYS! Jest we mnie tyle radości, że trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem! Dziękuję Simonowi Cowellowi, dziękuje America’s Got Talent – całej produkcji za pomoc i wsparcie! Jestem PRZESZCZĘŚLIWA! Złoty przycisk od Simona Cowella – nadal nie wierzę… Dziękuje Wam wszystkim, że jesteście ze mną i wspieracie mnie każdego dnia! Kocham Was!

– pisała po swoim pierwszym występie wokalistka.

Golden Buzzer: Sara James Wins Over Simon Cowell With Lovely by Billie Eilish | AGT 2022

Sara James zapowiedziała występ za pośrednictwem Instagrama, na którym podzieliła się przebiegiem swoich ostatnich dni, a także emocjami, które towarzyszą jej przed tym wielkim występem.

To się dzieje naprawdę! Już za kilka dni, o godzinie 3:00 w nocy z wtorku na środę polskiego czasu – półfinał @agt na żywo, prosto z Los Angeles, z moim udziałem! Mimo 30 godzin spędzonych w podróży i ogromu pracy – jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! Trochę się stresuję, ale przede wszystkim jestem super podekscytowana! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie! Buziaki!

– napisała wokalistka.

Sara James podejmie rękawicę dostania się do finału amerykańskiego Mam Talent. Czy zdobywczyni złotego przycisku przeskoczy tę poprzeczkę? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Czy Polka ponownie podbije Amerykę? W […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →