screen z teaseru „BANKIET u sanah TOUR”

Sanah nakryła drugi stół. Są kolejne zaproszenia na „Bankiet”


29 września 2022

Podziel się newsem:

Sanah błyskawicznie wyprzedała swoją jesienno-zimową trasę, więc postanowiła zaprosić na Bankiet więcej gości. Bez spiny, są drugie terminy!

Sanah: podano do stołu

Uczta Tour może i się skończyła, lecz fiesta zdecydowanie jeszcze trwa. Etap trzeciej długogrającej płyty artystki rozpoczął się w kwietniu i objął jedną trasę koncertową oraz występy na letnich festiwalach. Teraz czas na drugą odsłonę Uczty – w innych okolicznościach, w innych miejscach, w innych aranżacjach. Z pompą, rozmachem, na bogato – bo czego innego można się spodziewać, skoro sanah prosi swych fanów na Bankiet?

Na trasie – wystawnej, a co – artystka wystąpi na scenie wraz z pięćdziesięcioosobową Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz z trzydziestoosobowym chórem Silesia Chaber Choir Ad Libitum.

Bilety na koncerty wyprzedały się błyskawicznie, ale to jeszcze nie koniec…

Przeczytaj: Sanah – sukces Uczty to nie kwestia gości [opinia]

sanah bankiet koncerty
fot. materiały prasowe

Runda druga: czas start

Kiedy ruszyła sprzedaż biletów na sanah, pojawiło się mnóstwo kontrowersji dotyczących cen biletów. Najtańsze kosztują około 359 złotych – za tę cenę można zobaczyć gwiazdy światowej sławy, takie jak Ed Sheeran czy Coldplay (i to wcale nie ograniczając się do najbardziej budżetowych miejsc).

Czy jednak owe gwiazdy występują na scenie z dodatkowymi osiemdziesięcioma muzykami? Z mojej perspektywy ceny są adekwatne do jakości i rozmachu widowiska – z drugiej strony, koncert artystki staje się rozrywką z górnej półki, na którą nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić. Osoby studiujące, pracujące – jak najbardziej, nawet jeżeli będą musiały na to oszczędzić lub odłożyć z innych przyjemności. Dzieci, które na koncert muszą iść z opiekunem, generują już koszty dla całej rodziny i to lekką ręką w wysokości ponad siedmiuset złotych.

Czy przydałyby się tańsze bilety na Bankiet? Owszem. Czy za kulturę warto płacić? Jasne. Czy wejściówki na sanah rozchodzą się jak ciepłe bułeczki? Tak. Nic więc dziwnego, że pojawiły się dodatkowe daty koncertów, a kto jeszcze nie zdążył ich kupić, teraz ma drugą szansę. Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę BANKIETU u sanah TOUR.

4 listopada – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki SOLD OUT
5 listopada – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
9 listopada – Bielsko-Biała, Cavatina Hall SOLD OUT
10 listopada – Bielsko-Biała, Cavatina Hall
12 listopada – Katowice, NOSPR SOLD OUT
13 listopada – Katowice, NOSPR
14 listopada – Poznań, Sala Ziemi – Poznań Congress Center SOLD OUT
15 listopada – Poznań, Sala Ziemi – Poznań Congress Center
23 listopada – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka SOLD OUT
24 listopada – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
30 listopada – Warszawa, Filharmonia Narodowa SOLD OUT
1 grudnia – Warszawa, Filharmonia Narodowa SOLD OUT
9 stycznia 2023 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre SOLD OUT
10 stycznia 2023 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre ICE Kraków

BANKIET u sanah TOUR

Sanah błyskawicznie wyprzedała swoją jesienno-zimową trasę, więc postanowiła zaprosić na Bankiet więcej gości. Bez spiny, są drugie terminy! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Sanah: […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →