fot. Facebook / sanah

Sanah: Po „Uczcie” czas na „Bankiet”. Ta trasa będzie inna niż wszystkie


05 września 2022

Podziel się newsem:

Sanah zakończyła solową trasę z albumem Uczta, lecz czas ponownie rozłożyć obrusy. Wkrótce na fanów czeka Bankiet!

Sanah ma plan i jest on sprytny

Nie można jej tego odmówić – artystka wie, jak zrobić show. Uczta była wyjątkową płytą – nieczęsto pojawiają się na rynku albumy z duetami. Takie przedsięwzięcie jest po prostu trudne logistycznie. A jak z organizacją trasy, na której przecież fani życzą sobie usłyszeć gości z krążka? Sanah jednak sprostała temu wyzwaniu. Płyta okazała się doskonale wyważona i spójna (więcej przeczytacie w recenzji Uczty), natomiast koncerty tak dopracowane, że przekonały nawet tych, którzy dotąd nie byli entuzjastami twórczości Zuzi (dowód anegdotyczny, ale oparty na faktach!).

Po solowych występach, jak to latem, przyszła pora na festiwale. A jako że sezon wakacyjnych eventów powoli dobiega końca… Artystka nieoczekiwanie, w swoje urodziny, drugiego września, zapowiedziała kolejną trasę. Jako drugie danie po Uczcie wjeżdża Bankiet!

Przeczytaj: Uczta sanah: takich koncertów nad Wisłą jeszcze nie było [relacja]

sanah bankiet koncerty
fot. materiały prasowe

Bankiet czas zacząć!

Póki co Bankiet Tour jest owiana tajemnicą. Na specjalnej stronie internetowej sanah.pl/bankietusanah można zapisać się do newslettera i… oczekiwać na informacje. Bankiet u sanah zapowiadany jest jako trasa z orkiestrą i chórem, co oznacza jedno: splendor i rozmach. Poprzednie koncerty odbywały się na największych arenach w Polsce, a bilety na wydarzenia wyprzedawały się błyskawicznie. Czy kolejna, przypuszczalnie jesienno-zimowa trasa również zgromadzi tak wielu chętnych?

sanah i Dawid Podsiadło – ostatnia nadzieja, posłuchaj singla!

Sanah zakończyła solową trasę z albumem Uczta, lecz czas ponownie rozłożyć obrusy. Wkrótce na fanów czeka Bankiet! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →