fot. kadr z teledysku do piosenki „Shivers"

Ed Sheeran połączy siły z franczyzą Pokémon w nowym singlu „Celestial”


23 września 2022

Podziel się newsem:

Ed Sheeran od lat zaskakuje swoich słuchaczy różnymi pomysłami. Współprac z Pokémon w singlu Celestial nie spodziewał się jednak nikt.

Złap je wszystkie

Ed Sheeran od zawsze popisywał się swoim niesamowicie otwartym spojrzeniem na świat, a także talentem, który objawiał się na naprawdę wiele sposobów. Przeróżne współprace, a także projekty artysty od lat budziły zachwyt, a także podziw jego fanów. Jednak najnowszego przedsięwzięcia nie spodziewał się chyba nikt. Wokalista połączy bowiem siły z… Pokémon.

Ja już to kocham i ty też to pokochasz. Razem złapiemy je wszystkie

– mówi o współpracy artysta.

Przeczytaj także: Ed Sheeran po raz kolejny w rapowym kawałku. Gwiazdor przyjął zaproszenie od Big Narstiego

ed sheeran
fot. kadr z teledysku Are You Entertained

Najnowszy utwór wokalisty powstanie w kooperacji z Pokémon. Piosenka nosząca nazwę Celestial trafi na serwisy streamingowe w przyszły czwartek – 29 września. Sam utwór jest pokłosiem zajawki artysty, który od zawsze podkreślał, że jest ogromnym fanem franczyzy.

Aby uczcić nową piosenkę powstającą we współpracy z Pokémon, Celestial, zrobiłem sobie nowy tatuaż

– powiedział na nagraniu Ed Sheeran, odsłaniając postać Squirtle.

Wokalista podzielił się również oficjalną okładką singla Celestial, która będzie animowanym obrazem Pikachu siedzącym na ramieniu Eda Sheerana.

Moja miłość zaczęła się od kart Pokémon, które były prawdziwym hitem, gdy trafiły do szkoły podstawowej, gdy miałem około 7 lat. Potem oglądałem również program telewizyjny. Następnie ja i mój brat podzieliliśmy się Game Boyem i tytułem Pokémon Blue. Dostałem Game Boy Colour z Pokémon Yellow na moje 8. urodziny i szczerze powiedziawszy, do dziś nie potrafię opisać tego niesamowitego uczucia. Cała seria Pokémon dała mi możliwość potrzebnej w dzieciństwie ucieczki do tego wyimaginowanego świata. Teraz ta nostalgia sprawia, że znów czuję się jak dziecko.

Kiedyś poznałem również ludzi, kiedy podróżowałem po Japonii i wtedy zażartowałem do nich, że w przyszłości napiszę dla nich piosenkę o Pokémonach. No i zobaczcie – mamy to

– skwitował projekt Ed Sheeran.

Ed Sheeran od lat zaskakuje swoich słuchaczy różnymi pomysłami. Współprac z Pokémon w singlu Celestial nie spodziewał się jednak nikt. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →