fot. Facebook/sanah

Sanah – wiemy GDZIE, wiemy też KIEDY. „Bankiet” oficjalnie czas zacząć


14 września 2022

Podziel się newsem:

Sanah nie wie, co to odpoczynek. Zamiast zimowego snu przygotowania do Bankietu trwają pełną parą, bo… jesienna trasa artystki jest tuż za rogiem.

Sanah ogłasza trasę, strony padają

Na początku września, dokładnie w dzień swoich urodzin, artystka dodała na swoje social media enigmatyczny post informujący o Bankiecie. Jednak nie byle jakim – chodziło oczywiście o drugą część trasy promującej jej album Uczta, tym razem w oprawie orkiestrowej i z towarzyszeniem chóru.

Sanah do tej pory nie zdradziła nic poza tym, a fani mogli jedynie planować koncerty w bliżej nieokreślonej dacie oraz miejscu. Oficjalna strona artystki także nie była zbyt pomocna – właściwie do tej pory wciąż pozostaje czystą witryną internetową.

Do czasu, ponieważ już jutro o 11.00 do sprzedaży trafią bilety na najnowszą trasę wokalistki. Czy serwery przeżyją oblężenie?

Przeczytaj: Uczta sanah: takich koncertów nad Wisłą jeszcze nie było [relacja]

sanah bankiet koncerty
fot. materiały prasowe

Niezwykła trasa w niezwykłych miejscach

Artystka Bankiet u sanah Tour Orkiestrah & Chór zagra w siedmiu polskich miastach w dostosowanych do tego obiektach. Poprzednio bez problemu wyprzedała największe hale i areny, natomiast jesienią będzie się gościć w nieco bardziej oficjalnych miejscach.

Widzimy się pod sceną? A może pytanie powinno brzmieć: na ilu koncertach?

4 listopada 2022 roku – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
9 listopada 2022 roku – Cavatina Hall, Bielsko-Biała
12 listopada 2022 roku – Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Katowice
14 listopada 2022 roku – Sala Ziemi Congress Center, Poznań
23 listopada 2022 roku – Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
30 listopada 2022 roku – Filharmonia Narodowa, Warszawa
9 stycznia 2023 roku – ICE Congress Centre, Kraków

Sanah nie wie, co to odpoczynek. Zamiast zimowego snu przygotowania do Bankietu trwają pełną parą, bo… jesienna trasa artystki jest tuż za rogiem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →