fot. kadr z teledysku do piosenki "Rozwijając Rilkego"

Hiperrealistyczny „Bankiet”. Sanah wykorzysta podczas koncertów przełomową technologię


09 listopada 2022

Podziel się newsem:

Sanah zamierza podbić polskie sceny, wykorzystując najlepsze z możliwych technologii. Jednej z nich użyje po raz pierwszy.

Nowa trasa, to i nowe nagłośnienie

Sanah to niekwestionowany fenomen polskiej scenie muzycznej. Wokalistka szturmem wdarła się do czołówek rankingów, tym samym potwierdzając swój niebywały poziom artystyczny. Jego dowodem może być również nowość, którą wokalistka ma zamiar użyć w ramach swojej trasy BANKIET u sanah TOUR. Do tej pory nie wprowadził jej żaden polski artysta czy artystka.

Przeczytaj także: Sanah wyda album z interpretacjami utworów poetyckich. Ruszyła przedsprzedaż

sanah Uczta Tour 2022 koncerty relacja
fot. FOTOBANK.PL / ERGO Arena

O co chodzi? O hiperrealistyczny, immersyjny dźwięk. W ramach trasy BANKIET u sanah artystka wykorzystuje bowiem system L-ISA, który ma sprawić, że będziemy w nowatorski sposób angażowani w odbiór koncertów. Twórcy technologii postawili na niewykorzystywaną wcześniej podczas tego typu widowisk cechę słuchu ludzkiego – zdolność identyfikowania kierunku, z którego napływa dźwięk. Będziemy więc w stanie zlokalizować instrumenty, a także miejsce ich położenia, bazując na dochodzących do nas dźwiękach. Do tej pory system firmy L-Acoustics był jedynie wykorzystywany w Polsce przez orkiestry, jednak nigdy przez solowego artystę_kę.

Ten stan rzeczy zmieni jednak sanah, która ma zamiar w pełni zaangażować swoich słuchaczy w odbiór nadchodzących spektakli. Systemu L-ISA, z którego korzystali między innymi Katy Perry, Aerosmith, alt-J, czy też Ennio Morricone, będziecie mogli doświadczyć podczas nadchodzących koncertów w wymienionych niżej miejscach:

 • 9 listopada – Bielsko-Biała, Cavatina Hall SOLD OUT
 • 10 listopada – Bielsko-Biała, Cavatina Hall
 • 12 listopada – Katowice, NOSPR SOLD OUT
 • 13 listopada – Katowice, NOSPR
 • 14 listopada – Poznań, Sala Ziemi – Poznań Congress Center SOLD OUT
 • 15 listopada – Poznań, Sala Ziemi – Poznań Congress Center
 • 23 listopada – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka SOLD OUT
 • 24 listopada – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
 • 30 listopada – Warszawa, Filharmonia Narodowa SOLD OUT
 • 1 grudnia – Warszawa, Filharmonia Narodowa SOLD OUT
 • 9 stycznia 2023 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre SOLD OUT
 • 10 stycznia 2023 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre ICE Kraków

BANKIET u sanah TOUR, zobacz!

Sanah zamierza podbić polskie sceny, wykorzystując najlepsze z możliwych technologii. Jednej z nich użyje po raz pierwszy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Nowa trasa, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →