fot. kadr z występu z piosenką „Unholy”

Sam Smith i Kim Petras udowadniają światu, że niebo jest daleko od nas. Posłuchajcie singla „Unholy”


23 września 2022

Podziel się newsem:

Sam Smith i Kim Petras w końcu zaprezentowali nam ich wspólny utwór. Piosenka Unholy sięga daleko w głąb ciemności.

Nie doczekaliśmy bram raju

Nie tak dawno do bram piekieł zapukała Demi Lovato, której album HOLY FVCK pełen był wewnętrznych przeżyć, które nierzadko zahaczały o ciemniejszą stronę życia wokalistki. Za nią postanowił podążyć Sam Smith, który przy okazji wziął również ze sobą Kim Petras. Ich nowy singiel Unholy – no cóż, mówi sam za siebie.

Przeczytaj także: Sam Smith z przekazem samoakceptacji w utworze Love Me More

Sam Smith Love Goes: Live At Abbey Road Studios Netflix
fot. kadr z teledysku

Piosenka będąca zbiorem sekretów została skrupulatnie opatrzona popowymi brzmieniami, w których Sam Smith odnajduje się jak nikt inny. Zdobywca nagrody Grammy nie zrobił tego jednak w pojedynkę, bowiem w tej mrocznej podróży towarzyszyła mu jedna z ikon muzyki pop – Kim Petras, która okazała się być małym, gorejącym światełkiem pośród zalewającej nas ciemności.

Nigdy nie bawiłem się tak dobrze podczas nagrywania piosenki. Eksperymentowanie w ten sposób i wyrzucenie podręcznika z zasadami było tak oczyszczające i uwalniające, że aż ciężko jest to opisać

– powiedział Sam Smith.

I rzeczywiście, piosenka zdecydowanie różni się od wydawanych do tej pory miłosnych ballad wokalisty, które dotykały tematów tęsknoty i złamanych serc. Unholy jest bowiem inne, teatralne i przede wszystkim napawające lękiem, a takiej strony Smitha jeszcze nie znaliśmy.

Fajnie jest poznać innego artystę, który jest naprawdę dobrym twórcą piosenek i ma własną wizję. Spędziłam z nimi niesamowity czas w studiu. Naprawdę we mnie wierzył i zachęcał mnie do bycia całkowicie sobą. Czuję się tak zaszczycona, że wybrał mnie do tej piosenki

– powiedziała o współpracy Kim Petras.

Piosenka Unholy jest zapowiedzią nowego albumu wokalisty, który będzie jego pierwszym długogrającym wydawnictwem od czasu krążka Love Goes z 2020 roku, na którym znalazły się takie piosenki jak Dancing with a Stranger z Normani i How Do You Sleep?.

Sam Smith – Unholy ft Kim Petras on Radio 1, posłuchaj!

Sam Smith i Kim Petras w końcu zaprezentowali nam ich wspólny utwór. Piosenka Unholy sięga daleko w głąb ciemności. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →