fot. JazzSoul.pl

Sam Smith z przekazem samoakceptacji w utworze “Love Me More”


29 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sam Smith uczy się kochać samego siebie i zachęca nas do tego samego. Posłuchajcie nowego utworu wokalisty – Love Me More.

Kochajmy samych siebie

Sam Smith powrócił do muzycznego świata z kolejnym bardzo ważnym przekazem. Tym razem wokalista poruszył temat samoakceptacji, do której namawia swoich słuchaczy, ale także samego siebie.

Przeczytaj także: Sam Smith i Normani oskarżeni o plagiat piosenki Dancing With A Stranger

Sam Smith z przekazem samoakceptacji w utworze "Love Me More"
fot. NME

Napisałem tę piosenkę dla każdego, kto czuje się inny, dla każdego, kto codziennie musi powstrzymywać się od mówienia sobie w myślach, przez cały czas, niemiłych rzeczy. Ja też tak się czułem przez długi czas i powoli uczę się, jak być dla siebie miłą osobą. Chciałem się tym podzielić, bo uchwyciłem to w tej piosence. W ciągu ostatnich dwóch lat muzyka była moją terapią bardziej niż kiedykolwiek. Mam więc nadzieję, że ta piosenka może być również waszym przyjacielem.

– mówi o utworze Sam Smith

Sam Smith – Love Me More, posłuchaj!

Teledysk rozpoczyna się montażem klipów z dzieciństwa Smitha i początków jego kariery, po czym Smith składa hołd piosence Stay With Me. Klip powstał dzięki współpracy wokalisty z Jimmym Napesem.

Jest coś naprawdę pięknego w tym, że spotykamy się razem i tworzymy tę płytę.

– skomentował współpracę muzyk

Sam Smith ostatnio współpracował również z Summer Walker przy utworze You Will Be Found ze ścieżki dźwiękowej do filmu Dear Evan Hansen. Jego ostatni album ukazał się w 2020 roku, kiedy to wydał dwuczęściowy LP Love Goes, na którym znalazły się single Diamonds, Dancing with a Stranger z Normani oraz I’m Ready z Demi Lovato.

Sam Smith uczy się kochać samego siebie i zachęca nas do tego samego. Posłuchajcie nowego utworu wokalisty – Love Me More. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kochajmy samych siebie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →