Sam Smith powraca z nowym albumem „Love Goes”


30 października 2020

Podziel się newsem:

Sam Smith właśnie zaprezentował swój najnowszy, trzeci album studyjny. Posłuchajcie, jak brzmi Love Goes.

Sam Smith powrócił z trzecim długogrającym krążkiem. Na Love Goes znalazło się 11 utworów, w tym znane już single: My Oasis (ft. Burna Boy), Diamonds i Kids Again. Dodatkowo, wydawnictwo zawiera takie bonus tracki, wśród których dostępne są chociażby numery z Normani, Calvinem Harrisem oraz Demi Lovato.

Artysta tak mówi o płycie:

Ostatnie dwa lata były najbardziej eksperymentalnym czasem w moim życiu, nie tylko osobiście, ale i muzycznie. Za każdym razem w studiu obiecywaliśmy sobie, że będziemy sięgać gwiazd, bez ograniczeń. Efekty są magiczne, terapeutyczne i po prostu przyjemne. Moja miłość do muzyki jest bardzo szeroka, a wszystkie guilty pleasures zamieniam w pleasures. Żadnej winy, żadnego wstydu, czysta miłość do śpiewania, tworzenia i tańczenia. Czuję olbrzymią wdzięczność do wszystkich ludzi, którzy docenili moją kreatywność oraz obrany przeze mnie kierunek i pozwolili być kimkolwiek zechcę w studiu… Posłuchajcie tych piosenek z otwartym sercem, traktujcie każdą jako inny kwiat z ogrodu, bawcie się przy nich. Przy pisaniu kilku z nich nie chcieliśmy brać wszystkiego na poważnie. Mam nadzieję, że uśmiechniecie się przy tych kawałkach, bo dzięki nim uśmiech zagościł też na mojej twarzy

Sam Smith Love Goes
Sam Smith – Love Goes – okładka albumu

Sam Smith – Love Goes – tracklista, odsłuch albumu

 1. Young
 2. Diamonds
 3. Another One
 4. My Oasis (feat. Burna Boy)
 5. So Serious
 6. Dance (‘Til You Love Someone Else)
 7. For The Lover That I Lost
 8. Breaking Hearts
 9. Forgive Myself
 10. Love Goes (feat. Labrinth)
 11. Kids Again

Bonus tracks

 1. Dancing With A Stranger (Sam Smith & Normani)
 2. How Do You Sleep?
 3. To Die For
 4. I’m Ready (Sam Smith & Demi Lovato)
 5. Fire On Fire
 6. Promises (Calvin Harris & Sam Smith)

Posłuchajcie albumu w całości:

Sam Smith właśnie zaprezentował swój najnowszy, trzeci album studyjny. Posłuchajcie, jak brzmi Love Goes. Sam Smith powrócił z trzecim długogrającym krążkiem. Na Love Goes znalazło się 11 utworów, w tym znane już single: My Oasis (ft. Burna Boy), Diamonds i Kids Again. Dodatkowo, wydawnictwo zawiera takie bonus tracki, wśród których dostępne są chociażby numery z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.