Materiały prasowe

Są dwa nowe single z „Hotelu Maffija 2”


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym SBM Label pojawiły się dwa kolejne single zapowiadające ich nowy wspólny album, Hotel Maffija 2. Sprawdź szczegóły.

Za klip odpowiadają zoom800 (@kadovsky / @bartenbach). Mix i mastering to dzieło Legendarnego DJ-a Johny’ego i Seeka. Realizacją wokali zajęli się Wroobel oraz Seek. Bit wyprodukowali Paweł Kacperczyk, francis i Pedro.

SB Maffija – Postanowienia noworoczne

Klip do drugiego numeru jest autorstwa @alexander.pieniazek. Za mix i mastering odpowiada Legendarny DJ Johny. Podkład muzyczny to dzieło francisa oraz Pedro. Realizacją wokali zajęli się Wroobel i Seek.

SB Maffija – Prometazyna

Hotel Maffija 2 już w drodze

Album w preorderze można zamówić tutaj. Dostępny jest także dedykowany merch. Jeśli zdecydujecie się zamówić płytę przedpremierowo, to oprócz krążka otrzymacie także magnes, brelok do kluczy, zestaw czterech hotelowych pocztówek, wlepki oraz kod upoważniający do 10% zniżki na zakup karnetu na SBM FFestival 2022.

Przeczytaj także: SB Maffija i 2115 twierdzą, że w „Hotelu Maffija” „Doba hotelowa” trwa całą noc

hotel maffija 2 sbm label
wizualizacja wersji kolekcjonerskiej albumu Hotel Maffija 2, SBM Label 2022

Czego spodziewamy się w związku z nadchodzącą premierą? Połączenie sił przez największą na rodzimym rapowym podwórku wytwórnię to bez wątpienia spore wydarzenie. Ostatnia tego typu płyta wyszła w 2020 i nosiła tytuł Hotel Maffija. Co przykre, label nie miał szans promować swojej kolektywnej płyty trasą koncertową przez wzgląd na pandemię. A tego typu koncerty, w ramach których można by było usłyszeć wszystkich przedstawicieli rapowego hegemona byłyby eventami, które miałyby szansę wstrząsnąć całym krajem. W końcu SBM słynie z pompatycznego podejścia do swoich tras koncertowych: wystarczy wspomnieć historyczny występ Maty na Bemowie. O ile nie mamy sprecyzowanych oczekiwań wobec Hotelu Maffija 2 (wychodzimy z założenia, że możemy się po nim spodziewać wszystkiego), o tyle usłyszenia tego materiału na żywo nie możemy się doczekać.

Na oficjalnym kanale youtube’owym SBM Label pojawiły się dwa kolejne single zapowiadające ich nowy wspólny album, Hotel Maffija 2. Sprawdź szczegóły. Za klip odpowiadają zoom800 (@kadovsky / @bartenbach). Mix i mastering to dzieło Legendarnego DJ-a Johny’ego i Seeka. Realizacją wokali zajęli się Wroobel oraz Seek. Bit wyprodukowali Paweł Kacperczyk, francis i Pedro. SB Maffija – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →