fot. Hamdi Atay

Rosalie. nagrywa z turecką raperką Lil Zay. Posłuchajcie kawałka „80 Kere”!


10 września 2021

Podziel się newsem:

Rosalie. dograła się do najnowszego singla tureckiej raperki Lil Zay – 80 Kere. Posłuchajcie efektów tej międzynarodowej współpracy!

Rosalie. na fali wznoszącej

Mimo że Rosalie. zgarnęła w tym roku Fryderyka za swój ostatni album IDeal – artystka nie osiada na laurach i tym bardziej nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie! Ostatnio Rosalie. jest coraz więcej, czy to w rozmaitych kolaboracjach, czy – jak się okazuje – nawet na rynku zagranicznym!

Po dopiero co wydanym, świetnie przyjętym kawałku Spływa z CachUpem, Rosalie. serwuje nam kolejną muzyczną perełkę. Tym razem wokalistka zaśpiewała u boku jednej z najbardziej wpływowych artystek sceny tureckiej.

Lil Zey Rosalie 80 Kere
Lil Zey & Rosalie – „80 Kere”, okładka singla
fot. Hamdi Atay

Poznajcie Lil Zay – jedną z najbardziej wpływowych artystek sceny tureckiej

Lil Zay to reprezentantka tureckiego oddziału wytwórni Universal Music, która swój muzyczny warsztat szkoliła między innymi w amerykańskiej Atlancie pod okiem producenta płytowego i zdobywcy nagrody Grammy Tricky’ego Stewarta. Tam właśnie raperka rozpoczęła również swoją karierę jako DJ-ka.

Turecka artystka ma już na swoim koncie kilka świetnie przyjętych singli, w tym kawałek Elmas, nagrany z uznanym raperem Luciano oraz wydany w tym roku album Kara Tiyatro.

Luciano feat. Lil Zey – Elmas, posłuchaj!

80 Kere, czyli Rosalie. na feacie u Lil Zay

Najnowszy singiel Lil Zay80 Kere zapoczątkował wejście artystki na międzynarodową scenę muzyczną i to właśnie w nim słyszymy również naszą reprezentantkę sceny R&B/Soul/Hip-Hop – Rosalie. Efektem współpracy tych dwóch artystek jest kawałek o totalnie letnim, wakacyjnym klimacie, za którego brzmienie odpowiada również duet producentów Murat Tekin i Borat Berkin Laleli. Całość podkreśla dodatkowo teledysk w reżyserii Meliha Kuna. Zobaczcie!

Rosalie. dograła się do najnowszego singla tureckiej raperki Lil Zay – 80 Kere. Posłuchajcie efektów tej międzynarodowej współpracy! Rosalie. na fali wznoszącej Mimo że Rosalie. zgarnęła w tym roku Fryderyka za swój ostatni album IDeal – artystka nie osiada na laurach i tym bardziej nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie! Ostatnio Rosalie. jest coraz więcej, czy to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →