CatchUp i Hodak – wspólna trasa to wspólny singiel. Przygotujcie się na “Moody Perypetie”


25 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

CatchUp i Hodak niedawno wypuścili swoje nowe albumy i jak zwyczaj nakazuje, obwieścili również daty trasy koncertowej. Na nią ruszyli już wspólnie, mimo że ani na Perypetiach, ani na Moody Tapes, Volume One zabrakło ich duetu. Ten dostarczyli spóźniony, ale Moody Perypetie już są. I bujają jak należy.

CatchUp z najnowszą premierą i Hodak na dokładkę

Raperzy mają wspólną przeszłość, bo zdarzyło im się już swoimi ksywami podpisać singiel, aczkolwiek nowości z tego wydawniczego podwórka zostały pozbawione duetu. Ani na Moody Tapes, Volume One, ani na Perypetiach nie znalazł się kawałek, w którego creditsach widniałby zarówno CatchUp, jak i Hodak.

Nie powiem, że po ogłoszeniu ich wspólnej trasy koncertowej, wyczekiwało się na track od tego tandemu, szczególnie, że Grzegorz Szczerek był na ostatniej prostej przed swoim debiutem. Album wydany nakładem labelu 2020 pojawił się w ubiegły piątek, no i wówczas mógł przynieść fanom czekającym na tą kolaborację spory zawód. Na dość obszernej liście featów zabrakło Młodego H. Nie wiem, na ile zadziałała tu presja fanów, ale w niecały tydzień od wydania Perypetii, mamy to. Raperzy właśnie wpuścili na streamingi singiel, który bezsprzecznie stanie się hymnem ich trasy i bangerem ostatnich letnich wieczorów.

Przeczytaj: CatchUp wydał debiutancki album „Perypetie”

hodak catchup moody perypetie
fot. materiały prasowe

Moody Perypetie to singiel dwóch ziomków

Raperzy mogliby założyć boysband, tak ładnie się przenikają i zgrabnie nawiązują w swojej nawijce jeden do drugiego. “Nikt się nie wyśpi do rana” to już mantra, a przynajmniej – prognoza każdego kolejnego weekendu.

CatchUp, Hodak – Moody Perypetie, posłuchaj singla

CatchUp x Hodak – Moody Perypetie Tour – Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk – bilety

Hodak i CatchUp już wkrótce wyruszą w trasę i zagrają swoje koncerty w sześciu miastach. Bilety na cztery spośród tych koncertów zgarniecie na stronie Biletomat.pl.

3 września 2021 – Hol, Kraków – bilety
4 września 2021 – Plener Promienista, Poznań – bilety
11 września 2021 – B90, Gdańsk – bilety

25 września 2021 – Akademia Club, Wrocław – bilety

CatchUp i Hodak niedawno wypuścili swoje nowe albumy i jak zwyczaj nakazuje, obwieścili również daty trasy koncertowej. Na nią ruszyli już wspólnie, mimo że ani na Perypetiach, ani na Moody Tapes, Volume One zabrakło ich duetu. Ten dostarczyli spóźniony, ale Moody Perypetie już są. I bujają jak należy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →