fot. YouTube

Robot z nowego klipu Harry’ego Stylesa wzrusza ludzi. Wy też płaczecie nad jego losem?

Obserwuj nas na instagramie:

Bohaterem nowego teledysku do piosenki Satellite brytyjskiego gwiazdora muzyki pop jest robot sprzątający o wdzięcznym imieniu Stomper. Internauci otwarcie przyznają, że ta historia rozłożyła ich na łopatki.

Zakochany w marsjańskim łaziku

Piosenka Satellite pochodzi z zeszłorocznego albumu muzyka, Harry’s House. W klipie, który właśnie się ukazał, widzimy robota sprzątającego, który wciąga okruszki i inne odpadki na zapleczu koncertu Harry’ego Stylesa. To urządzenie jakich wiele – niektórzy z nas mają podobne odkurzacze w domu i nie myślą o nich nawet jak o robotach, ale jak o zwykłych sprzętach AGD. Ten jednak, o imieniu Stomper, jest wyjątkowy – zapatrzony w telewizor, gdzie transmitowane jest lądowanie marsjańskiego łazika (ciekawostka: narratorem jest tu Brian Cox, serialowy Logan Roy z Sukcesji), rusza w podróż, aby znaleźć „bliźniacze urządzenie”.

Najsmutniejsza rzecz…

Kogo spotyka Stomper? Jakie przygody przeżywa? Jakie ma troski i problemy? Jak kończy się jego los? O tym wszystkim przekonacie się oglądając nowy klip Harry’ego Stylesa. Co ciekawe, ta urocza „bajeczka”, stawiająca w centrum posiadającego ludzkie cechy robocika, wzruszyła wielu internautów. Mnóstwo fanów nie wstydziło się łez, dzieląc się swoimi reakcjami na Twitterze. „To najsmutniejsza rzecz, jaką ostatnio widziałem”, „obudźcie go”, „oglądam to w kółko o płaczę” – to tylko kilka z komentarzy. Na was też to tak działa? Sprawdźcie powyżej, jeśli jeszcze nie widzieliście, a poniżej publikujemy kilka reakcji:

Harry Styles Satellite
kadr z teledysku do „Satellite”

Bohaterem nowego teledysku do piosenki Satellite brytyjskiego gwiazdora muzyki pop jest robot sprzątający o wdzięcznym imieniu Stomper. Internauci otwarcie przyznają, że ta historia rozłożyła ich na łopatki. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →