fot. Instagram wokalistki

Rihanna podpisała umowę z Apple TV+. Będzie film dokumentalny o wokalistce?


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

Rihanna swoim niedawnym powrotem ucieszyła miliony fanów na całym świecie. Jak się jednak okazuje, wokalistka ma dla nas kolejną niespodziankę.

Od nowych piosenek po nadchodzący film

Na wielki powrót Rihanny czekał cały świat. Wokalistka po wielu miesiącach w końcu postanowiła uśmiechnąć się do swoich długoletnich fanów, potwierdzając plotki dotyczące jej występu podczas Super Bowl Halftime Show 2023. Jak się jednak okazało, był to jedynie wierzchołek góry lodowej, ponieważ artystka od tamtej pory uraczyła nas już dwiema piosenkami i teledyskiem do ścieżki dźwiękowej filmu Black Panther: Wakanda Forever. Utwory Lift Me Up i Born Again były pierwszymi muzycznymi dziełami Rihanny od sześciu lat, a ona sama nie kryła podekscytowania kolejnym pojawieniem się w studiu. Nic więc dziwnego, że nie jest to ostatnia z niespodzianek trzymanych dla nas w zanadrzu przez pochodzącą z Barbadosu artystkę.

Przeczytaj także: Rihanna studzi zapał fanów. Artystka nie pracuje nad nową muzyką

rihanna nowa muzyka
fot. materiały prasowe

Właśnie pojawiła się informacja o projekcie, który miliarderka zapowiadała nam już we wrześniu. I mimo tego, że nie poznaliśmy jego szczegółów, możemy przypuszczać, że chodzi o film, który ukaże nam jej powrót na scenę po przerwie i narodzinach syna. Rihanna podpisała bowiem umowę z Apple TV+. Informację jako pierwsze podały brytyjskie media:

Wszystko, co związane jest z poczynaniami Rihanny, budzi coraz to większy głód nowości, który pojawia się u jej fanów. Jej powrót jest jednym z najbardziej wyczekiwanych od lat. Według ustaleń, najnowszy film Rihanny tworzony razem z Apple TV da fanom dostęp za kulisy, w ramach których zobaczą między innymi nagrania z prób i liczne przebiegi spotkań z okresu poprzedzającego to wielkie wydarzenie. Dowiemy się również, jak wyglądał jej powrót do show-biznesu w zupełnie nowej roli mamy

– czytamy w doniesieniu jednego z reportów portalu The Sun.

Przyszłoroczne Super Bowl odbędzie się już 12 lutego w Glendale w Arizonie.

Rihanna swoim niedawnym powrotem ucieszyła miliony fanów na całym świecie. Jak się jednak okazuje, wokalistka ma dla nas kolejną niespodziankę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →