Quebonafide zdradza datę premiery i przedstawia kolejny singiel z „Romantic Psycho” Sprawdź szczegóły

Podziel się newsem:

Zaledwie wczoraj poznaliśmy datę premiery nowego albumu Quebonafide, a już dziś otrzymaliśmy kolejny singiel zapowiadający „ROMANTIC PSYCHO”.

Wyjątkowa akcja promocyjna Quebo

Powrót Quebonafide był czymś, o czym mówili dosłownie wszyscy. Nie tylko ze względu na nową muzykę, ale także z powodu metamorfozy rapera.

Szef QueQuality od premiery teledysku do utworu JESIEŃ pojawia się wszędzie w tych samych ciuchach co na okładce i w klipie. Co najważniejsze jednak, raper całkowicie zakrył swoje tatuaże. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym tekście, w którym na chłodno analizujemy przemianę Quebo.

Czy Quebonafide przesadza z akcją promocyjną „Romantic Psycho”?

Nowy singiel już jest! Posłuchajcie PRZYTOBIE

Kolejnym singlem, po ROMANTICPSYCHO i JESIENI, które zapowiadają nadchodzący album Que jest PRZYTOBIE. Nowy utwór swoim klimatem znacząco odbiega od depresyjnych i przepełnionych uczuciami poprzednich singli, a jego chilloutowy, lekko jazzowy podkład w zestawieniu z nawijką Kuby to małe arcydzieło.

Za ten klimatyczny bit odpowiada Patr00, kanadyjsko-polski producent, który znany jest przede wszystkim z kolektywu Lavoholics, a także współpracy z Grubym Mielzkym, czy Ortega Cartel.

Muszę Wam przyznać, że PRZYTOBIE siada mi najbardziej spośród nowych utworów od Que. Zresztą sprawdźcie sami.

Quebonafide – PRZYTOBIE


Romantic Psycho – premiera 20 marca!

Wraz z premierą teledysku do JESIENI, oprócz zmienionego wyglądu Quebonafide, poznaliśmy tytuł jego kolejnego solowego wydawnictwa. Romantic Psycho, bo tak będzie nazywał się krążek możecie zamawiać w preorderze na stronie QueQuality.

Quebonafide – JESIEŃ

Nie znaliśmy jednak daty premiery albumu, po zapowiedzianej trasie koncertowej spodziewaliśmy się, że ta będzie miała miejsce pod koniec marca. I można powiedzieć, że mieliśmy racje. Quebo za pośrednictwem swojego Instagrama zdradził, że Romantic Psycho swoją premierę będzie miało 20 marca. Warto jednak zaznaczyć, że krążek będzie tylko dostępny w wersji preorderowej i nie trafi do szerokiej dystrybucji. Także jeśli jesteście zainteresowani kupnem albumu, to odsyłam Was na stronę QueShop.pl.

quebonafide
Romantic Psycho – okładka albumu

Ważny przekaz od Quebonafide

Oprócz ujawnienia daty premiery albumu, Quebonafide miał dla swoich słuchaczy jeszcze jedną, bardzo istotną wiadomość. Prosił on bowiem o to, aby w obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, wszyscy zostali w domach. Oczywiście my także przyłączamy się do rapera i także kierujemy do Was taką samą prośbę.

Ponadto trasa koncertowa zapowiadana na kwiecień zostanie przesunięta. Na ten moment jednak nie znamy nowych dat. Wy natomiast możecie pokusić się o obejrzenie wybranych koncertów w domowym zaciszu. Przygotowaliśmy dla Was specjalną listę najlepszych z nich dostępnych na YouTube’ie czy Netflixie.

Koncerty, które możesz zobaczyć podczas epidemii koronawirusa

Zaledwie wczoraj poznaliśmy datę premiery nowego albumu Quebonafide, a już dziś otrzymaliśmy kolejny singiel zapowiadający „ROMANTIC PSYCHO”. Wyjątkowa akcja promocyjna Quebo Powrót Quebonafide był czymś, o czym mówili dosłownie wszyscy. Nie tylko ze względu na nową muzykę, ale także z powodu metamorfozy rapera. Szef QueQuality od premiery teledysku do utworu JESIEŃ pojawia się wszędzie w tych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →