Quebonafide przez pulpit Windowsa98 ogłasza trasę koncertową! Sprawdź, gdzie zagra


20 lutego 2020

Podziel się newsem:

Quebonafide od momentu swojego powrotu praktycznie nie schodzi z nagłówków. Raper właśnie ogłosił trasę koncertową. Zrobił to jednak w bardzo niecodzienny sposób. Sprawdźcie szczegóły.

Niespodziewany powrót Quebonafide to coś, co zelektryzowało nie tylko środowisko hip-hopowe. Wszystko to za sprawą zmienionego wizerunku i zachowania rapera. Do tego doszły także gościnne występy w programach śniadaniowych, czy teledyskach innych raperów. Jak się okazało, wszystko to jest elementem dopracowanej niemalże perfekcyjnie akcji marketingowej. Postanowiliśmy więc przeanalizować całą tą sytuację, o czym przeczytasz tutaj.

Quebonafide – Romantic Psycho

Ostatnim solowym wydawnictwem w dorobku rapera była Egzotyka, która swoją premierę miała w 2017 roku. Następnie raper połączył siły z Taco Hemingwayem, tworząc TACONAFIDE. Zespół okazał się ogromnym sukcesem. Natomiast Egzotyka i Soma 0,5 mg osiągnęły status Diamentowych Płyt.

Podczas swojego występu podczas QueFestivalu, Quebo mówił, że nie chciałby, aby jego dotychczasowe rzeczy były pewnym statusem quo. Dlatego po dwóch latach muzycznej ciszy, Que w dość nieoczekiwany sposób powrócił z całkowicie innym materiałem, a także odmienionym wizerunkiem.

quebonafide
Romantic Psycho – okładka płyty

Dwa udostępnione single, ROMANTICPSYCHO i JESIEŃ są zwiastunem nadchodzącej płyty Kuby pod tytułem Romantic Psycho. Data premiery jeszcze nie jest znana, jednak preorder możecie zamawiać w limitowanej wersji ze strony QueShop.

Quebonafide – JESIEŃ

Czas na Romantic Psycho Experience

Na ścianie jednego z warszawskich budynków powstał mural z okładką najnowszej płyty Quebonafide w formie posta na Instagramie. W opisie widnieje napis, zdradzający, że Quebo zabierze nas w tajemnicze Romantic Psycho Experience. Na muralu widnieje także data, która zdradza, iż koncert Quebonafide odbędzie się już 17 kwietnia, w warszawskim Torwarze.

Jak się okazało, warszawski koncert nie będzie pierwszym. Que ogłosił właśnie całą trasę koncertową, która rozpoczyna się już 1 kwietnia. Jednak jak przystało na niego, zrobił to w bardzo niecodziennej formie. Wiele osób żartuje sobie, że obecny wygląd rapera, przypomina im zagubionego studenta informatyki.

Cześć, tutaj Kuba. Zapraszam Was na moją trasę Romantic Psycho Experience. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

Quebonafide

Dlatego nie bez powodu strona, przez którą możecie zamawiać bilety jest w pełni funkcjonującą nakładką z Windowsa98, gdzie możecie nawet stworzyć swoje arcydzieło w Paintcie, czy odpalić starego dobrego Sapera.

Poza tymi nostalgicznymi dodatkami, na pulpicie widnieją także foldery, w których przeczytamy o zasadach obowiązujących na koncertach, a także rozpiskę miast. Przedsprzedaż biletów startuje już 27 lutego, natomiast standardowa sprzedaż rozpoczynie się dzień później.

Quebonafide

01.04.2020 – Łódź, Wytwórnia
08.04.2020 – Kraków, Klub Studio
16.04.2020 – Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
17.04.2020 – Warszawa, Torwar
18.04.2020 – Wrocław, Hala Stulecia
25.04.2020 – Katowice, MCK
26.04.2020 – Gdańsk, B90

Quebonafide od momentu swojego powrotu praktycznie nie schodzi z nagłówków. Raper właśnie ogłosił trasę koncertową. Zrobił to jednak w bardzo niecodzienny sposób. Sprawdźcie szczegóły. Niespodziewany powrót Quebonafide to coś, co zelektryzowało nie tylko środowisko hip-hopowe. Wszystko to za sprawą zmienionego wizerunku i zachowania rapera. Do tego doszły także gościnne występy w programach śniadaniowych, czy teledyskach […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →