To nie Prima Aprillis! Quebonafide wydaje kolejną płytę!


01 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Może i mamy pierwszy kwietnia, ale to nie żarty. Quebonafide od jakiegoś czasu wodził nas za nos i zaskakiwał na każdym kroku. Teraz jednak mamy pewność, Que wraca i to z nową płytą. Sprawdźcie szczegóły.

Akcja Romantic Psycho zakończona sukcesem

Akcja promocyjna Quebonafide to coś, czego jeszcze w polskiej muzyce nie było. Raper po prawie dwóch latach ciszy powrócił nowymi utworami, które jak się później okazało zapowiadały kolejne wydawnictwo. Jednak to nie muzyka była najbardziej komentowanym wydarzeniem związanym z powrotem rapera.

Jak już zapewne wiecie, Quebonafide na potrzeby promocji swojej płyty przeszedł niemałą metamorfozę. Kolczyki i drogie ciuchy zniknęły na rzecz słynnej już koszulki polo, starych, zmęczonych jeansów i nerdowskich okularów. Tatuaże natomiast zniknęły pod grubą warstwą makijażu. Nowy wizerunek, oraz zachowanie szefa Que Quality było tematem numer jeden przez kilka tygodni. O co w tym wszystkim chodziło? Wyjaśniamy to w tym tekście.

Romantic Psycho to tylko przystawka?

Po małej obsuwie, Romantic Psycho, czyli zapowiadana płyta Que trafiła do osób, które zdecydowały się ją zamówić w wyprzedanym preorderze. Krążek jednak tak samo jak przemiana rapera był zaskakujący. Wszystko to ze względu na jakość nagrań.

I choć na krążku pojawili się Mata, czy chociażby Kukon, to utwory, które trafiły na Romantic Psycho przypominały bardziej podziemne, luźne nagrania z ziomkami, a nie pełnoprawne, legalne wydawnictwo.

Z każdej strony tego krążka wylewała się jego piwniczność i pewnego rodzaju amatorka. A sam krążek brzmiał na wzór czegoś, przypominającego drogę rapera od tych piwnicznych nagrywek, na sam szczyt.

Quebonafide – PRZYTOBIE

Oczywistym było więc to, że płyta to tylko przystawka przed właściwym wydawnictwem, szczególnie, że osoby, które zamówiły preorder, otrzymały powiadomienie o drugim liście przewozowym. Jak się okazało, była w nim kolejna płyta, ta nagrana na serio.

Quebonafide – Romantic Psycho (Japan Edition)

W jednym z postów na Instagramie, Quebo zapewniał, że przed preorderowiczami, nikt wcześniej nie usłyszy jego płyty. Jak zapowiedział, tak zrobił. Płyty dziś docierają do wszystkich tych, którzy w ciemno zdecydowali się na zakup Romantic Psycho. W paczce znajduje się oczywiście nowy krążek, a także worek z tajemniczymi nasionami.

Docelowa płyta Que, nosi identyczny tytuł jak ta zapowiadana przez kilka tygodni z dopiskiem Japan Edition. Ponadto płyta ma także inną okładkę, na której widzimy Que w objęciach sześciu kobiet. I to właśnie wersję japońską możecie zamawiać ze strony QueShop.pl

Quebonafide
Quebonafide – Romantic Psycho Japan Edition – okładka płyty

Do sieci trafił także klip, w którym Quebonafide odsłania karty, a właściwie tatuaże i powraca do obecnego wizerunku. Zobaczcie sami.

Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Co z tym milionem?

Kilka dni temu, raper wziął udział w reklamie serwisu Allegro, w którym oprowadza nas po swojej posiadłości. W filmie, na jednym z monitorów w studio nagraniowym rapera, pojawia się informacja, że za udział w tym spocie, otrzymał milion złotych, które w całości trafią na cele charytatywne. W napisach końcowych w nowym klipie dowiadujemy się na co dokładnie Que przeznaczył całą kwotę.

quebonafide
kadr z teledysku

CTK Creeps: Quebonafide

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.