kadr z serialu, fot. Netflix

Punisher również powróci do MCU? Rosario Dawson o powrocie Jona Bernthala do roli


08 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po ostatnim ogłoszeniu powrotu Daredevila do Marvel Cinematic Universe fani netflixowych produkcji zaczęli spekulować o powrotach kolejnych herosów. Dziś iskierka nadziei pojawiła się w sprawie Punishera, którego ponownie miałby odegrać Jon Bernthal.

Jon Bernthal wróci jako Punisher?

Dziś ogólnoświatowe media obiegła wieść, że Marvel Cinematic Universe przywita Jona Bernthala w roli Punishera. Wszystko przez słowa Rosario Dawson, która podczas konwentu w Chicago powiedziała, że wie o powstawaniu produkcji z Frankiem Castle w roli głównej.

Zobacz: Daredevil powraca do MCU. Znamy datę premiery i liczbę odcinków

Dowiedziałam się wczoraj, że Punisher ponownie powstaje. Poczułam, że to moja druga szansa, bo był to jedyny serial, w którym nie grałam, a uwielbiam Jona Bernthala

– powiedziała aktorka.

Wypowiedź aktorki odgrywającej Claire Temple wzbudził duży entuzjazm fanów Franka w interpretacji Bernthala. Niedawno Dawson sprostowała jednak swoją wypowiedź. Artystka twierdzi, że jej słowa nie pokrywają się z prawdą.

Pozyskiwanie informacji od fanów podczas rozdawania autografów najwyraźniej jest wątpliwym źródłem. Mój błąd.

Serial The Punisher z Bernthalem w roli głównej powstawał między 2017 a 2019 rokiem. Produkcja doczekała się dwóch sezonów, w których widzieliśmy, jak Frank Castle starał się pomścić rodzinę. Serial wchodził w skład reszty marvelowskiego uniwersum, które tworzył Netflix dzięki serialom pokroju Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones czy Iron Fist. Wszystkie wymienione serie zostały usunięte z Netflixa, po czym pojawiły się w ofercie Disney+.

Marvel’s The Punisher – oficjalny zwiastun

Po ostatnim ogłoszeniu powrotu Daredevila do Marvel Cinematic Universe fani netflixowych produkcji zaczęli spekulować o powrotach kolejnych herosów. Dziś iskierka nadziei pojawiła się w sprawie Punishera, którego ponownie miałby odegrać Jon Bernthal. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →