fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram Belmondawga

Poppyn Universe zatacza coraz większe kręgi. Belmondawg niedługo zagra we Wrocławiu


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

Koniec roku nie oznacza końca imprez. Belmondawg pożegna 2022 w stolicy Dolnego Śląska. Sprawdź, gdzie kupisz bilety.

(Prawie) Sylwester na rapowo. Belmondawg zagra we Wrocławiu – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Nie trzeba mieć planów na Sylwestra, by rok zakończyć z hukiem. 30 grudnia we wrocławskim Akademia Club przy ul. Grunwaldzkiej Belmondawg poprowadzi najlepszy rapowy before przed końcem 2022, jaki można było sobie wyobrazić. Impreza rozpocznie się o 20:00, więc nie ma mowy o zbyt wczesnej wysiadce.

Zobacz: Belmondawg podpisał nowy kontrakt! Mlody G rozpoczął współpracę z majorsem

Autor jednej z najlepiej ocenianych płyt zeszłego roku pojawi się we Wrocławiu razem z Expo 2000. W trakcie imprezy usłyszycie nie tylko materiał z Hustle As Usual EP, ale też największe hity rapera oraz niepublikowane jeszcze single. Wejściówki na koncert Belmondawga znajdziecie w Biletomat.pl. W sprzedaży znajdziecie już drugą pulę biletów, tak że nie czekajcie na ostatnią chwilę! Dzięki temu możecie zaoszczędzić kilka złotych, które z pewnością przydadzą się w przyszłym roku.

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy

– zachęcają organizatorzy.

Belmondawg – PAPPARDELLE ALL’ARRABBIATA

Gdzie jeszcze możecie spotkać Belmondziaka?

Nim rok dobiegnie końca, Młody G zagra tylko dwa koncerty. Jeden z nich to występ we Wrocławiu, a drugi – koncert w stolicy Wielkopolski. Belmondo pojawi się w Poznaniu w sobotę 10 grudnia w klubie Próżność. W przeciwieństwie do wrocławskiej imprezy tu znajdziecie już wyłącznie ostatnią pulę biletów.

Belmondawg feat. Yomen – POPPYN UNIVERSE

Koniec roku nie oznacza końca imprez. Belmondawg pożegna 2022 w stolicy Dolnego Śląska. Sprawdź, gdzie kupisz bilety. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił (Prawie) Sylwester […]

Belmondawg we Wrocławiu | 30.12.2022

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →