fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram Belmondawga

Poppyn Universe zatacza coraz większe kręgi. Belmondawg niedługo zagra we Wrocławiu


24 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Koniec roku nie oznacza końca imprez. Belmondawg pożegna 2022 w stolicy Dolnego Śląska. Sprawdź, gdzie kupisz bilety.

(Prawie) Sylwester na rapowo. Belmondawg zagra we Wrocławiu – sprawdź, gdzie kupisz bilety

Nie trzeba mieć planów na Sylwestra, by rok zakończyć z hukiem. 30 grudnia we wrocławskim Akademia Club przy ul. Grunwaldzkiej Belmondawg poprowadzi najlepszy rapowy before przed końcem 2022, jaki można było sobie wyobrazić. Impreza rozpocznie się o 20:00, więc nie ma mowy o zbyt wczesnej wysiadce.

Zobacz: Belmondawg podpisał nowy kontrakt! Mlody G rozpoczął współpracę z majorsem

Autor jednej z najlepiej ocenianych płyt zeszłego roku pojawi się we Wrocławiu razem z Expo 2000. W trakcie imprezy usłyszycie nie tylko materiał z Hustle As Usual EP, ale też największe hity rapera oraz niepublikowane jeszcze single. Wejściówki na koncert Belmondawga znajdziecie w Biletomat.pl. W sprzedaży znajdziecie już drugą pulę biletów, tak że nie czekajcie na ostatnią chwilę! Dzięki temu możecie zaoszczędzić kilka złotych, które z pewnością przydadzą się w przyszłym roku.

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy

– zachęcają organizatorzy.

Belmondawg – PAPPARDELLE ALL’ARRABBIATA

Gdzie jeszcze możecie spotkać Belmondziaka?

Nim rok dobiegnie końca, Młody G zagra tylko dwa koncerty. Jeden z nich to występ we Wrocławiu, a drugi – koncert w stolicy Wielkopolski. Belmondo pojawi się w Poznaniu w sobotę 10 grudnia w klubie Próżność. W przeciwieństwie do wrocławskiej imprezy tu znajdziecie już wyłącznie ostatnią pulę biletów.

Belmondawg feat. Yomen – POPPYN UNIVERSE

Koniec roku nie oznacza końca imprez. Belmondawg pożegna 2022 w stolicy Dolnego Śląska. Sprawdź, gdzie kupisz bilety. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie (Prawie) Sylwester na rapowo. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →