fot. Marcin Jędrzejczak

Polskie festiwale od kulis. Zapraszamy na cykl takeoverów na Instagramie

Podziel się newsem:

Jesteście ciekawi, jak wygląda praca przy festiwalu od kuchni? Obserwujcie profil Idę w Tango na Instagramie, który wkrótce zostanie przejęty przez organizatorów muzycznych wydarzeń, którzy pokażą zakulisowe smaczki i odpowiedzą na Wasze pytania.

festiwale, które mimo przeciwności, nie składają broni i już tego lata zapraszają w swe progi stęsknionych za muzycznymi emocjami festiwalowiczów. Organizatorów tych wydarzeń zaprosiliśmy do naszej serii takeoverów na Instagramie.

festiwale takeover na insta
fot. Wojtek Kobylański

Startujemy z serią takeoverów na Instagramie. Sprawdźcie, co słychać u przedstawicieli polskich festiwali

W najbliższym czasie profil Idę w Tango na Instagramie zostanie przejęty przez przedstawicieli festiwali, którzy opowiedzą, dlaczego warto do nich przyjechać, na kogo najbardziej czekają w tym roku i czy szykują jakieś nowości w programie swojej imprezy. Będzie także możliwość zadawania pytań i zgarnięcia nagród w konkursach. Warto nas śledzić na bieżąco!

WROsound przejmuje Instagram Idę w Tango

Na pierwszy ogień idzie WROsound. Festiwal miejski, organizowany przez Strefę Kultury Wrocław, odbędzie się w dniach 16-17 lipca na Placu przed Impartem w stolicy Dolnego Śląska. Line-up tegorocznej edycji, inspirowany głównie elektroniką i rapem, prezentuje się następująco: schafter, KAMP!, Tomasz Makowiecki, Baasch, Syny, Coals, HVOB live, Meek, Oh Why?, MIN t oraz Thylacine.

Takeover będzie miał miejsce już w najbliższy poniedziałek, 24 maja. Bądźcie z nami już od rana!

wrosoung takeover

W przyszłości pojawią się takeovery kolejnych festiwali, m.in. Las Festival, Audioriver, Soundrive, Craft Music Festival, Dissolve Festival, Up To Date, Festiwal Tony czy Racłacamp. Będziemy Was informować na bieżąco!


Kiedy kolejne takeovery?

 • 26 maja – Las Palace
 • 29 maja – Racłacamp
 • 2 czerwca – BrassWood Fest
 • 9 czerwca – Alter Fest
 • 11 czerwca – Czeluść Festiwal
 • Las Festival
 • 16 czerwca – Craft Music Festival
 • 24 czerwca – Asid Global
 • 28 czerwca – Egodrop Festival
 • 19 lipca – Up to date
 • 26 lipca – Festiwal TONY

O kolejnych takeoverach będziemy Was informować na bieżąco. Te, które się już odbyły możecie obejrzeć w wyróżnionych relacjach na IG Idę w Tango.

Jesteście ciekawi, jak wygląda praca przy festiwalu od kuchni? Obserwujcie profil Idę w Tango na Instagramie, który wkrótce zostanie przejęty przez organizatorów muzycznych wydarzeń, którzy pokażą zakulisowe smaczki i odpowiedzą na Wasze pytania. Są festiwale, które mimo przeciwności, nie składają broni i już tego lata zapraszają w swe progi stęsknionych za muzycznymi emocjami festiwalowiczów. Organizatorów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.