fot. materiały prasowe

WROsound 2021 – nowa scena i jeszcze więcej atrakcji około muzycznych


16 czerwca 2021

Podziel się newsem:

WROsound już w połowie lipca rozpieści Was znakomitą muzyczną selekcją. Festiwal w mieście mostów połączył zajawkę elektroniką z alternatywą i hip-hopem, ale to nie wszystko, czego możecie oczekiwać. Na zupełnie nowej scenie Tak Brzmi Wrocław odbędą się prelekcje oraz koncerty – dla wszystkich, zupełnie za darmo.

WROsound – wracając do korzeni

Festiwal startował z bardzo lokalnego poziomu i początkowo, bawiąc się na imprezie, słuchaliśmy wyłącznie wrocławskich artystów. Projekt z tak zmyślnym zapleczem oczywiście równie szybko ewoluował i znacznie rozszerzył swoje horyzonty i tak, na placu przed Impartem w ostatnich latach grali muzycy z całej Polski, jak i z zagranicy. WROsound powraca jednak do idei wspierania lokalnych twórców i specjalnie dla nich – oraz dla nas – odpala scenę Tak Brzmi Miasto. A tam, uwierzcie, będzie się działo. Prócz oczywistych muzycznych działań, czyli po prostu, koncertów oraz DJ-setów, czy live actów, wszyscy chętni posłuchają tam rozmów o zakulisowych perypetiach kolektywów DJ-skich i historii prosto z backstage’ów.

Przeczytaj także: WROsound 2021 wraca już w lipcu! Znamy line-up imprezy!

ROsound 2021 tak brzmi wrocław
WROsound 2021, fot. materiały prasowe

Tak Brzmi Miasto – przekonaj się i odkryj to sam

Całe dwa dni festiwalu zostaną zagospodarowane także na tej, bezpłatnej scenie. W piątek zacznie się od Dogrywek, czyli spotkań i pogadanek toczących się dookoła muzyki. Posłuchacie tam o inspiracjach, o próbach muzycznego przekładu, poznacie opowieści zza kulis oraz przedstawione Wam zostaną możliwości lokalnych składów. Zaprezentują się przedstawiciele takich składów, jak cidtropicália, regime, Wkurvv, outlines oraz K-HOLE TRAX.

Sobota z kolei zostanie poświęcona innej muzyce i upłynie pod znakiem koncertów. Podczas WROsound, zupełnie za darmo wystąpią dla Was KAIRO, Follow Rivers, Filip Mizia oraz Monsieur Premiere. Artyści zostali wyłonieni przez ekipę Tak Brzmi Miasto, odpowiadającą za największy program rozwoju muzyków oraz menadżerów w Polsce. Zacny finał sobotniego wieczoru zapewni Wam zaś koncert zespołu Oxford Drama. Niedawno ukazał się ich trzeci studyjny album, What’s The Deal With Time?, a ów występ będzie jednocześnie premierą materiału we Wrocławiu.

Oxford Drama – You Only See What You Like

WROsound 2021 absolutnie dla wszystkich – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 16-17 lipca 2021 we Wrocławiu. Koncerty i wydarzenia na scenie Tak Brzmi Miasto zlokalizowanej w podwórku Impartu są darmowe. Szczegółową rozpiskę godzinową dotyczącą występów i prelekcji znajdziecie na stronie wrosound.com. Wciąż są dostępne wejściówki na główną, biletowaną część wydarzenia, na którym wystąpią: HVOB live, Thylacine, KAMP!, Baasch, schafter, Syny, Meek, Oh Why?, Tomasz Makowiecki, Coals oraz MIN t.

WROsound już w połowie lipca rozpieści Was znakomitą muzyczną selekcją. Festiwal w mieście mostów połączył zajawkę elektroniką z alternatywą i hip-hopem, ale to nie wszystko, czego możecie oczekiwać. Na zupełnie nowej scenie Tak Brzmi Wrocław odbędą się prelekcje oraz koncerty – dla wszystkich, zupełnie za darmo. WROsound – wracając do korzeni Festiwal startował z bardzo […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →