fot. materiały prasowe

Racłacamp 2021 – coś dla ciała i coś dla duszy


14 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Racłacamp to impreza, na której uczestnicy doświadczą nowej muzyki, posiądą nowe umiejętności, a także staną przed twórczymi wyzwaniami. Wydarzenie promuje region oraz lokalnych artystów i odbywa się już po raz czwarty. Widzimy się w lipcu w Lesie Ciotki Ulki!

Racłacamp 2021 – sztuki po trochu

Dwie sceny, masa artystów, muzyka z kompletnie różnych biegunów, warsztaty artystyczne oraz kreatywne, strefa gastro z szerokim wyborem mobilnej szamy, teatr, yoga… Do wyboru, do koloru. Normalnie bierz co chcesz: Racłacamp to nie przelewki, tylko poważny festiwal o szeroko zakrojonym profilu. Celującym w sztukę, oczywiście, bo organizatorzy biorą sobie za punkt honoru, żeby zapewnić uczestnikom mentalny rozwój, przedstawić im niekonwencjonalne aktywności oraz zaprezentować wykonawców jeszcze szerzej nie znanych na polskiej scenie.

Racłacamp 2021
fot. materiały prasowe

Racłacamp jest festiwalem przekazującym ważną dla nas ideę – wierzymy, że różnorodność i indywidualność są tym, co czyni nasze życie tak pięknym i fascynującym.

Chcemy, żebyście biorąc udział w Racła poczuli to na własnej skórze, dlatego próżno szukać na naszej scenie jednej dominującej formy muzycznej. Nasze gwiazdy zabiorą Was w kosmiczną podróż od tego, co znane wszystkim aż po to, co nieznane jeszcze nikomu.

– czytamy na stronie wydarzenia

Racłacamp 2021 – trzy dni festiwalu i dużo opcji

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 lipca w Skarżysko Kamiennej. Amatorzy muzyki z pewnością odnajdą się na licznych koncertach, miłośnicy elektroniką będą mogli wyżyć się przy leśnej scenie Bajzel, na której zagrają DJ-e z zajawką, a dodatkowo na uczestników czeka cała masa dodatkowych atrakcji. Zajęcia z yogi oraz twórczego pisania, warsztaty z kuglarstwa (żonglowanie, pojki), został również przewidziany turniej flanek – idealny do integracji z innymi uczestnikami Racłacamp.

Racłacamp 2021
fot. materiały prasowe

Racłacap 2021 – znamy line up imprezy

Podczas lipcowego wydarzenia wystąpią: Muzyka Końca Lata, Kirszenbaum, Sneaky Jesus, Stacja B, Nice Guys, Wrona, Rau Performance, Mariusz Mundzik, Kamil Kempiński, Makiwara, Herod1987, Tom Holder, Easy Audio i Mikołaj Janowski.

Kamil Kempiński – Ostatnia piosenka o tobie

Brzmi dobrze? Nie czekaj i wpadaj na imprezę! Bilety na festiwal są dostępne na stronie swiper.site/raclacamp2021.

Racłacamp to impreza, na której uczestnicy doświadczą nowej muzyki, posiądą nowe umiejętności, a także staną przed twórczymi wyzwaniami. Wydarzenie promuje region oraz lokalnych artystów i odbywa się już po raz czwarty. Widzimy się w lipcu w Lesie Ciotki Ulki! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →