kadr z teledysku Artificialice „The Paradox of Knowledge”

Nadchodzi kolejna edycja leśnego festiwalu muzycznego Racłacamp!

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi kolejna edycja alternatywnego festiwalu Racłacamp. W nietypowych brzmieniach możecie zanurzyć się już na początku lipca tego roku. W line upie między innymi Artificialice oraz Franek Warzywa i Młody Budda.

Racłacamp 2023

Na mapie Polski nie brakuje dużych festiwali, które dostarczają dawkę niesamowitych wrażeń od artystów z całego świata. Powstaje jednak coraz więcej tych mniejszych, wydobywających z muzyki intymne, wrażliwe doświadczenia w kameralnym towarzystwie – tak, by doświadczać sztuki na najwyższym poziomie.

Tak jest właśnie w przypadku kolejnej edycji Racłacamp w Lesie Ciotki Ulki w Skarżysku-Kamiennej. W luźnej atmosferze, otoczeniu naturą w środku lasu, można relaksować się do brzmień artystów, reprezentujących różnorodne gatunki, dopasowane do klimatu eventu.

Racłacamp 2021
Racłacamp w 2021 rok

Racłacamp co roku pokazuje nam, jak wspaniale różnimy się w tym, jak odbieramy świat, co myślimy i jak wyrażamy się przez sztukę, ale także pozwala nam znaleźć punkty styczne i szukać wspólnego sposobu bycia w naturze. Chcielibyśmy, abyście poczuli piękno jedności w różnorodności na własnej skórze, dlatego próżno szukać na naszych scenach jednej dominującej formy muzycznej

– zapowiadają organizatorzy.

W line upie Franek Warzywa i Młody Budda

Na scenie głównej usłyszymy między innymi Artificialice, polską artystkę z Trójmiasta, reprezentującą enigmatyczny wokal, wpasowujący się w elektroniczne i jazzowe brzmienia. Atmosferę rozgrzeją Franek Warzywa i Młody Budda, którzy w zeszłe lato zrobili dużo szumu na festiwalach muzycznych, dając się poznać jako energiczni wykonawcy. Kto poza tym? Eksperymentalna grupa Ikarvs, połączenie rapu i muzyki klubowej Rat Kru, producentka Sophie Szklarska.

Organizatorzy proponują nam również dawkę psychodelicznych brzmień elektronicznych na Bajzlu. Tam posłuchamy do rana takich artystów jak: EARGASM GOD, Etnika Elektronika, anoMunir, EssexOfficial czy _polishme.

Kup bilety na Racłacamp!

Macie ochotę na wychillowanie na mniejszym festiwalu, na którym poznacie inspirujących artystów i uczestników wydarzenia? Już teraz możecie kupić bilety na Racłacamp 2023 na portalu Biletomat.pl. Widzimy się już między 6 a 9 lipca w Skarżysku-Kamiennej!

Bilet na Racłacamp

Nadchodzi kolejna edycja alternatywnego festiwalu Racłacamp. W nietypowych brzmieniach możecie zanurzyć się już na początku lipca tego roku. W line upie między innymi Artificialice oraz Franek Warzywa i Młody Budda. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →