Please, Stand-up! startuje już niedługo. Nie przegapcie tej karuzeli śmiechu


19 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Please, Stand-up! to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce. Najlepsi kawalarze, oryginalne programy, goście specjalni… Do zobaczenia w kwietniu!

Please, Stand-up! – śmiech przez łzy

Mówi się, że śmiech to zdrowie, więc występy komików spokojnie mogą robić za dzienną dawkę witamin. A jakie witaminy są najlepsze? Te pozyskiwane z naturalnych źródeł, zatem zamiast zalegać przed telewizorem i oglądać archiwalne występy stand-uperów na ekranie, wybierzcie się na show na żywo! Ekspresja doświadczona twarzą w twarz, drgające mięśnie mimiczne, kontakt z publiką… Please, Stand-up! zapewni Wam rozrywkę z pierwszej ligi polskiego humoru. Live albo dosłownie na żywo. Szykujcie się na wiosnę, bo czekają na Was niezapomniane wrażenia.

Please, Stand-up!
źródło: Facebook/Please, Sttand-up!

Please, Stand-up – kwiat polskich komików

Nie bez powodów tak zachwalamy nadchodzącą trasę. Organizatorzy ogłosili skład, który od kwietnia rozpocznie trasę po największych polskich miastach. Te nazwiska budzą emocje i bez problemu wyprzedają swoje solowe występy. Co jeden gig, to lepszy. Please, Stand-up! będzie trzymać poziom, to macie gwarantowane w ramach biletu. Oprócz genialnych przedstawień, całe wydarzenie będzie jedną wielką beczką śmiechu. Poprowadzi je bowiem nie kto inny, jak Łukasz Lotek Lodkowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów, gwiazda i celebryta owego środowiska.

Razem z nim na scenie pojawią się również Piotr Zola SzulowskiBłażej Krajewski, Michał LejaDarek Gadowski i Tomek Kołecki. Ich występy w muzykę oprawi nie kto inny, jak Falcon1. Brzmi dobrze? Na tyle, żebyście zapragnęli tam być? Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani – najlepsze zostało na deser!

Please, Stand-up!
źródło: Facebook/Please, Stand-up!

Please, Stand-up! i raperzy

Organizatorzy eventu wiedzą, czym przekonać do siebie nowych widzów. Jeśli nie dla gatunku, to może dla nazwiska? I być może, ono pozwoli się na ów gatunek otworzyć? W poprzedniej edycji Please, Stand-up! debiutował O.S.T.R, natomiast wiosną przyszłego roku, swoich sił w komedii spróbuje Kękę. Sądzicie, że raper sprosta zadaniu?

Please, Stand-up 2021 – daty, miejsca, bilety

  • 20 kwietnia 2021, Orlen Arena, Płock
  • 21 kwietnia 2021, Ergo Arena, Sopot, Gdańsk
  • 22 kwietnia 2021, Netto Arena, Szczecin
  • 20 maja 2021, Stadion Miejski Legii Warszawa, Warszawa
  • 22 maja 2021, Stadion Wrocław, Wrocław
  • 9 września – Hala Globus, Lublin
  • 11 września – Tauron Arena Kraków, Kraków
  • 19 września – Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
  • 22 września 2021 – Spodek, Katowice

Please, Stand-up! to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce. Najlepsi kawalarze, oryginalne programy, goście specjalni… Do zobaczenia w kwietniu! Please, Stand-up! – śmiech przez łzy Mówi się, że śmiech to zdrowie, więc występy komików spokojnie mogą robić za dzienną dawkę witamin. A jakie witaminy są najlepsze? Te pozyskiwane z naturalnych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Please, Stand-up! | Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Płock, Szczecin, Gdańsk, Wrocław

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.