Please, Stand-up! Już wiosną odrodzi się na nowo!


09 listopada 2020

Podziel się newsem:

Please, Stand-up! – długo trzeba było czekać, jednakowoż nie da się ukryć, że cierpliwość popłaca. Od kwietnia startuje trasa stand-upowa, w której weźmie udział kwiat polskiej sceny komediowej. Do zobaczenia już wkrótce – w aż dwunastu miastach.

Please, Stand-up! Wielki wiosenny powrót!

Długa przerwa w dostawie kulturalnych endorfin jak najbardziej wzmaga głód na przeżywanie artystycznych wydarzeń na żywo. Podobnie, jak z koncertami, stand-up potrzebuje kontaktu z człowiekiem i wtedy też wypada zdecydowanie lepiej, bazując na spontanicznych emocjach i naturalnych reakcjach. Nadchodząca edycja Please, Stand-up! jest feedbackiem na czas lockdownu – można już odliczać dni do wiosny w oczekiwaniu na widowisko, które bezapelacyjnie poprawi nam humor, a także naładuje pozytywną dawką energii.

Please, stand-up

Please, Stand-up! – komicy, multimedia i gwiazda wieczoru

To nie pierwszy taki maraton komediowy, ale nie da się ukryć, że jedyny w swoim rodzaju. Impreza zgromadziła cennych członków tej dowcipnej socjety – hostem wieczorów będzie faworyt publiczności Łukasz Lotek Lodkowski, a prócz niego popisy dadzą prawdziwi mistrzowie humoru. Czy mówią Wam coś takie nazwiska, jak Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski czy Tomek Kołecki? Jeżeli tak, to jesteście świadomi poziomu tych rozgrywek. Jeżeli nie – powinniście niezwłocznie przekonać się o tym, że panowie nie mają litości wobec publiki, dosłownie zmuszając ją do płaczu. Oczywiście – ze śmiechu.

Please, stand-up

Wybitni w swym fachu komicy to oczywiście główna atrakcja tego show, aczkolwiek organizatorzy Please, Stand-up! chowają w swoim rękawie jeszcze kilka asów. Czy wizualizacje i oprawa muzyczna, która wyjdzie spod ręki Falcona1 brzmi kusząco? A obecność KęKę – rapowego wyjadacza i okazjonalnego zbieracza platyn? Jest na co czekać!

Please, Stand-up 2021 – daty, miejsca, bilety

20 kwietnia 2021, Orlen Arena, Płock
21 kwietnia 2021, Ergo Arena, Sopot, Gdańsk
22 kwietnia 2021, Netto Arena, Szczecin
20 maja 2021, Stadion Miejski Legii Warszawa, Warszawa
22 maja 2021, Stadion Wrocław, Wrocław
9 września – Hala Globus, Lublin
11 września – Tauron Arena Kraków, Kraków
19 września – Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
22 września 2021 – Spodek, Katowice

Please, Stand-up! – długo trzeba było czekać, jednakowoż nie da się ukryć, że cierpliwość popłaca. Od kwietnia startuje trasa stand-upowa, w której weźmie udział kwiat polskiej sceny komediowej. Do zobaczenia już wkrótce – w aż dwunastu miastach. Please, Stand-up! Wielki wiosenny powrót! Długa przerwa w dostawie kulturalnych endorfin jak najbardziej wzmaga głód na przeżywanie artystycznych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Please, Stand-up 2021

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.