Komik 2021 – wybierz najzabawniejszego kawalarza


31 października 2020

Podziel się newsem:

Komik 2021, czyli Comedy Talent Show to nic innego, jak rywalizacja najlepszych w swym fachu. Żartami sypią jak z rękawa, dowcipne powiedzonka mają zawsze na końcu języka, ale tylko jeden może wygrać wyzwanie. Stu zawodników w dziesięciu miastach – a my mamy bilety na tą beczkę śmiechu.

Komik 2021 – śmiechu warte

Wydarzenie wzbudza wiele emocji, od dreszczy rywalizacji, poprzez śmiech i łzy. Łzy śmiechu oczywiście, bowiem tylko do tego stanu może doprowadzić uczestnictwo w Comedy Talent Show Komik 2021. Event jest organizowany w formie konkursowej, a uczestnicy ścierają się ze sobą, przedstawiając własny program komediowy. Autorski, oryginalny, pomysłowy – musi tak być, bo ponoć ludzie w 2021 roku widzieli i słyszeli już wszystko. Siedem minut na zaprezentowanie się tak, by zakorzenić się we wspomnieniach widzów, pozostać tam ze swymi najlepszymi gagami, to niewiele, lecz… Jak oni nie dadzą rady, to kto da?

Komik 2021

Komik 2021 – twój głos ma znaczenie

Wydarzenie odbędzie się w aż dziesięciu polskich miastach, a w każdym z nich rywalizować będzie dziesięcioro uczestników. Walka o ten laur z pewnością nie będzie prosta, ale im większe wyzwanie dla kawalarzy, tym większa uciecha dla publiki. A nagroda jest przecież kusząca: 30.000 zł otrzyma wyłoniony przez widownię szczęśliwiec. Spotkania poprowadzą Bilguun Ariunbaatar oraz Arkadiusz Pan Pawłowski, więc już samo show, jakie poczynią gospodarze z pewnością okaże się idealnym, równie zabawnym przerywnikiem programu, co występy ścigających się o tytuł Komika 2021.

Komik 2021

Komik 2021 – Comedy Talent Show – bilety

Na każdym z wydarzeń spod powyższego szyldu, czekają Was lekko ponad dwie godziny dobrej zabawy, no i oczywiście śmiechu. Wejściówki na wszystkie wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl. Istnieje możliwość zakupienia biletu uprawniającego do wstępu na wydarzenie oraz trasmisji live.

8 maja – Teatr Cabaret, Kraków
9 maja – Klub Pomarańczarnia, Katowice
15 maja – Klub Scenografia, Łódź
16 maja – Explosion Club, Warszawa
22 maja – Klub 9stóp, Poznań
23 maja – Wall Street Club, Wrocław
5 czerwca – Elixir Club – Białystok
6 czerwca – The Mist Club – Lublin
12 czerwca – Bunkier, Gdańsk
13 czerwca – Labirynt Club, Szczecin

Komik 2021, czyli Comedy Talent Show to nic innego, jak rywalizacja najlepszych w swym fachu. Żartami sypią jak z rękawa, dowcipne powiedzonka mają zawsze na końcu języka, ale tylko jeden może wygrać wyzwanie. Stu zawodników w dziesięciu miastach – a my mamy bilety na tą beczkę śmiechu. Komik 2021 – śmiechu warte Wydarzenie wzbudza wiele […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Comedy Talent Show Komik 2021

Biletomat.pl
19-60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.