fot. materiały prasowe

Platforma SkyShowtime zawita w Polsce, a wraz z nią kilka ciekawych tytułów


07 września 2022

Podziel się newsem:

Platforma SkyShowtime niedługo wejdzie na polski rynek. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Jakie tytuły wejdą do jej katalogu?

SkyShowtime nadchodzi do Polski

Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video i wiele, wiele innych. Trochę tego jest, prawda? Jeśli wydajecie na te platformy fortunę, a ciągłe ich zmienianie staje się dla Was uciążliwe, to niestety nie przychodzę z dobrymi wiadomości. Już niedługo w Polsce zadebiutuje bowiem kolejna platforma streamingowa SkyShowtime, która z dniem 20 września zostanie uruchomiona w Skandynawii, by systematycznie przechodzić do kolejnych krajów Europy. Jakie filmy i seriale znajdą się w jej ofercie? Ile będzie kosztować subskrypcja?

Przeczytaj także: Nie wiesz, jak nazwać swoje dziecko? Disney przychodzi z pomocą

top gun: maverick tom cruise rekord boxoffice
fot. materiały prasowe

SkyShowtime, czyli serwis uruchomiony przez koncern Paramount Global we współpracy z operatorem telekomunikacyjnym Comcast, rozpocznie swój start w Skandynawii, by finalnie zadebiutować w ponad 20 europejskich krajach. W przeciwieństwie co do niektórych platform, ta nie zapomniała o Polsce. Wejście na nasz rynek (a także rynki Hiszpanii, Portugalii i pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej) zaplanowano na początek 2023 roku.

Jakie filmy trafią do biblioteki platformy?

Oferta platformy SkyShowtime obejmować będzie tytuły z wytwórni Paramount Pictures oraz Universal Pictures. Będą to między innymi: Top Gun: Maverick, seria Jurassic World, seria Szybcy i wściekli, seria Transformers, seria Minionki, Downton Abbey, Sonic. Szybki jak błyskawica, Nie!, a także Wiking. Nie zabraknie również produkcji stacji Nickelodeon, Showtime, wytwórni DreamWorks Animation i Sky Studios oraz platform Paramount+ i Peacock. Nie wszystkie filmy i seriale będą jednak dostępne w każdym kraju.

Ile będzie kosztować miesięczna subskrypcja?

Według informacji podanych przez Filmweb, wchodząca do Skandynawii platforma SkyShowtime będzie kosztować 79 koron szwedzkich w Szwecji, 79 koron norweskich w Norwegii, a także 69 koron duńskich w Danii. Patrząc więc na te ceny, miesięczna subskrypcja nie powinna przekroczyć 40 złotych.

Platforma SkyShowtime niedługo wejdzie na polski rynek. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Jakie tytuły wejdą do jej katalogu? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →