fot. materiały promocyjne

SkyShowtime zadebiutuje u nas w lutym. W ofercie polski serial „Warszawianka


31 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Platforma streamingowa SkyShowtime wchodzi do Polski. Od 14 lutego zobaczymy tam m.in. film Top Gun: Maverick, a za kilka miesięcy długo wyczekiwany serial według scenariusza Jakuba Żulczyka – Warszawianka z Borysem Szycem.

Premiera SkyShowtime w Polsce

Zbliża się premiera nowego serwisu streamingowego SkyShowtime w ośmiu państwach Europy Centralnej. Na mapie filmowej platformy znalazła się również Polska. Produkcje serwisu zobaczymy już od 14 lutego.

SkyShowtime
fot. materiały prasowe

Ile zapłacimy za miesięczną subskrypcję SkyShowtime? W Polsce – 24,99 zł. Serwis SkyShowtime będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG.

SkyShowtime to wspólny projekt firm Comcast i Paramount Global. Oferuje filmy, seriale i programy wielkich sieci i wytwórni: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock. SkyShowtime jest miejscem wyłącznych premier filmów kinowych wytwórni Universal i Paramount, a także premier seriali z sieci Paramount, NBCU i Sky.

SkyShowtime. Jakie filmy i seriale?

Widzowie w momencie premiery platformy w Polsce będą mieć do wyboru takie filmy, jak: Top Gun: Maverick, Ambulans, Downton Abbey: Nowa epoka, Jurassic World: Dominion, Jerry & Marge Go Large. Nie zabraknie również seriali. Na SkyShowtime zobaczymy m.in. western 1883, 1923 z Harrisonem Fordem, 21. sezon serialu Prawo i porządek, Mayor of Kingstown z Jeremym Rennerem, kryminał American Gigolo, Pitch Perfect: Bumper in Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, The First Lady z Violą Davis czy miniserial The Offer.

fot. Paramount+

To tylko fragment oferty serwisu, która poszerzy się w najbliższych miesiącach o nowe tytuły (m.in. animacja Minionki: Wejście Gru, horror Uśmiechnij się, Belfast). Do serwisu w 2023 r. trafią dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime – czeski The Winner i polska Warszawianka. Serial Jacka Borcucha według scenariusza Jakuba Żulczyka z Borysem Szycem w roli głównej nie był dotychczas pokazywany na żadnej platformie streamingowej. Premiera miała mieć miejsce na HBO Max, ale producenci zmienili decyzję, nawiązując współpracę ze SkyShowtime.

Platforma będzie dobrym miejscem na eksplorowanie filmów i seriali produkcji europejskiej. W marcu zobaczymy produkcje takie jak: Czech It Out (Czechy), Hackerville (Rumunia), One True Singer (Rumunia), Ruxx (Rumunia), Tuff Money (Rumunia), The Sleepers (Czechy), Success (Chorwacja).

Platforma streamingowa SkyShowtime wchodzi do Polski. Od 14 lutego zobaczymy tam m.in. film Top Gun: Maverick, a za kilka miesięcy długo wyczekiwany serial według scenariusza Jakuba Żulczyka – Warszawianka z Borysem Szycem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →