fot. materiały promocyjne

Platforma SkyShowtime już w Polsce. Na start duża promocja cenowa


14 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Od 14 lutego możemy korzystać z usług SkyShowtime w Polsce. Jakie filmy i seriale obejrzymy na platformie? Ile będzie kosztować subskrypcja?

SkyShowtime już w Polsce

Do międzynarodowych streamingów dostępnych w Polsce – Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV+ oraz Amazon Prime Video – 14 lutego dołączył SkyShowtime. To serwis stworzony specjalnie dla ośmiu państw Europy Centralnej, który jest wspólnym projektem firm Comcast i Paramount Global.

SkyShowtime
fot. materiały prasowe

SkyShowtime oferuje filmy, seriale i programy wielkich sieci i wytwórni: Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock. Platforma jest miejscem wyłącznych premier filmów kinowych wytwórni Universal i Paramount, a także premier seriali z sieci Paramount, NBCU i Sky.

SkyShowtime – jakie filmy i seriale?

Widzowie w momencie premiery platformy w Polsce będą mieć do wyboru takie filmy, jak: Top Gun: MaverickAmbulansDownton Abbey: Nowa epokaJurassic World: DominionJerry & Marge Go Large, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Hanging Sun. Poza nowościami zobaczymy również starsze produkcje – Ojciec Chrzestny, Mission Impossible, E.T., Powrót do przyszłości, Jason Bourne, Jackass i Szczęki.

Nie zabraknie również seriali. Na SkyShowtime zobaczymy m.in. western 18831923 z Harrisonem Fordem, 21. sezon serialu Prawo i porządekMayor of Kingstown z Jeremym Rennerem, kryminał American Gigolo, Pitch Perfect: Bumper in BerlinStar Trek: Strange New WorldsThe First Lady z Violą Davis, The Calling czy miniserial The Offer.

Wkrótce na SkyShowtime pojawią się również seriale oryginalne, w tym Warszawianka z Borysem Szycem oraz węgierski The Informant.

top gun: maverick tom cruise rekord boxoffice
fot. materiały prasowe

Przystępna cena platformy

Ile zapłacimy za miesięczną subskrypcję SkyShowtime? Regularnie będzie to kwota 24,99 zł. Serwis oferuje nam jednak unikalną promocję – jeśli kupimy abonament teraz, subskrypcja będzie nas kosztować o połowę mniej, czyli 12,49 zł. W przyszłości kwota może się zmienić, jeżeli dojdzie do podwyżki standardowej ceny. Użytkownicy zostaną o tym poinformowani.

„Polityka cenowa jest kluczową częścią naszego marketingu. Jesteśmy świadomi kosztów życia w kryzysie, jesteśmy świadomi trudności, z jakimi borykają się ludzie i wysokiej inflacji […]” – mówił o strategii Gábor Harsányi, regional general manager w Europie Środkowo-Wschodniej.

Serwis SkyShowtime będzie dostępny dla użytkowników bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV, telewizory LG.

Od 14 lutego możemy korzystać z usług SkyShowtime w Polsce. Jakie filmy i seriale obejrzymy na platformie? Ile będzie kosztować subskrypcja? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM SkyShowtime […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →