fot. Paramount+

Jeremy Renner wyedytowany na plakacie serialu. Zdjęcie mogło kojarzyć się z wypadkiem


18 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Paramount+ zmienił plakat nadchodzącego drugiego sezonu serialu Mayor of Kingstown. W poprzedniej wersji na zdjęciu odtwórca głównej roli Jeremy Renner jest pokryty siniakami i krwawiącymi ranami. Studio postanowiło edytować grafikę po wypadku aktora, który niedawno wyszedł ze szpitala.

Jeremy Renner wyszedł ze szpitala po ciężkim wypadku

Jeremy Renner na początku stycznia uległ ciężkiemu wypadkowi – został zmiażdżony przez kilkutonową maszynę podczas odśnieżania własnego podwórka domu w Nevadzie. Gwiazdor, znany ze swojej roli Hawkeye’a w MCU, przeszedł dwie poważne operacje po doznaniu urazu klatki piersiowej i obrażeniach ortopedycznych. Jego stan był krytyczny, ale dziś czuje się o wiele lepiej.

Renner osobiście potwierdził, że wyszedł ze szpitala. Zrobił to w tweecie z 17 stycznia, który odpowiada na post Paramount+ informujący o premierze serialu Mayor of Kingstown z jego działem. Powiedział fanom, że jest „bardzo podekscytowany”, że premierę drugiego sezonu serialu mógł obejrzeć w domu. Studio Paramount potwierdziło informację o wyjściu ze szpitala serwisowi „Variety”.

Paramount+ zmienia plakat serialu z szacunku do aktora

Kilka tygodni przed tragicznym wypadkiem Rennera Paramount+ opublikowało plakat promocyjny serialu Mayor of Kingstown. Bohater grany przez aktora, Mike McLusky, został na nim przedstawiony z zakrwawioną, posiniaczoną twarzą.

Jeremy Renner na oryginalnym plakacie serialu „Mayor of Kingstown” fot. Paramount+

Niestety, zdjęcie mogło za bardzo kojarzyć się z fotografią Jeremy’ego, którą opublikował ze szpitala po wypadku:

W związku z tym na promującej serial grafice większość obrażeń zostało usuniętych. Twarz bohatera w dalszym ciągu wygląda, jakby właśnie wyszedł z płonącego budynku, ale zniknęły siniaki i krwawiące rany. To decyzja studia, które chce uniknąć powiązania plakatu z tragicznym doświadczeniem aktora.

Nowe grafiki promujące serial z „Mayor of Kingstown”, fot. Paramount+

Serial Mayor of Kingstown opowiada historię wpływowej rodziny McLusky uwikłanej w sprawy wokół lokalnej branży związanej z więziennictwem. Thriller, w którym Jeremy Renner zagrał główną rolę, punktuje problemy związane z systemowym rasizmem, korupcją, niesprawiedliwością i nierównościami.

Produkcja nie jest obecnie możliwa do obejrzenia na polskich platformach streamingowych. Paramount+ nie jest obecny w Polsce, ale może się to zmienić w lutym. Wtedy właśnie do naszego kraju wejdzie platforma SkyShowtime, gdzie znajdą się wybrane produkcje serwisu.

Paramount+ zmienił plakat nadchodzącego drugiego sezonu serialu Mayor of Kingstown. W poprzedniej wersji na zdjęciu odtwórca głównej roli Jeremy Renner jest pokryty siniakami i krwawiącymi ranami. Studio postanowiło edytować grafikę po wypadku aktora, który niedawno wyszedł ze szpitala. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →