kadr z trailera „Warszawianki”

„Warszawianka” z Borysem Szycem z pierwszym trailerem


06 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił pierwszy trailer polskiego serialu Warszawianka, który trafi na SkyShowtime. W rolę głównego bohatera wcielił się Borys Szyc.

Jakub Żulczyk po raz kolejny scenarzystą

SkyShowtime próbuje mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku od momentu wejścia do Polski. Jednym z argumentów mających przekonać potencjalnych abonentów platformy do dokonania zakupu ma być polski serial Warszawianka w reżyserii Jacka Borcucha. Zgodnie z opisem jest to historia o „tragikomicznych losach czterdziestoletniego playboya, miejskiej legendy, która nieustająco walczy z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie”. W rolę Franciszka Czułkowskiego aka Czułego, wcieli się Borys Szyc. Oprócz niego w obsadzie serialu znaleźli się także między innymi Krystyna Janda, Jerzy Skolimowski, Ilona Ostrowska, Zofia Wichłacz, Paulina Gałązka, Jan Peszek czy Tomasz Włosok. Za scenariusz do serialu odpowiada Jakub Żulczyk. Pisarz jak dotąd pracował nad scenariuszami do takich seriali jak Belfer czy Ślepnąc od świateł, które okazały się wielkimi hitami. Czy tak samo będzie w przypadku Warszawianki? Przekonamy się już 19 czerwca, gdy serial zadebiutuje. Póki co sprawdzajcie pierwszy trailer serialu.

Warszawianka | Official Trailer

Cztery miesiące SkyShowtime w Polsce

SkyShowtime zadebiutował w Polsce w lutym, jednak od tego czasu w ramach serwisu nie ukazała się żadna oryginalna polska produkcja. Czym więc próbuje przyciągnąć widzów? Przede wszystkim premierami filmów kinowych. Posiadają bowiem prawa do produkcji wytwórni Universal i Paramount, a także premier seriali z sieci Paramount, NBCU i Sky. Znajdziemy tam obecnie takie filmy jak Top Gun: MaverickAmbulansDownton Abbey: Nowa epokaJurassic World: Dominion. Jeśli chodzi o seriale, na SkyShowtime znajdziemy produkcje, które cieszą się ogromnym uznaniem na świecie, jednak w Polsce nie są jeszcze zbyt popularne. Przede wszystkim mówimy tu o westernach 1883 oraz 1923 z Harrisonem Fordem. Czy Warszawianka zmieni serialowe oblicze SkyShowtime? Przekonamy się już niedługo.

Do sieci trafił pierwszy trailer polskiego serialu Warszawianka, który trafi na SkyShowtime. W rolę głównego bohatera wcielił się Borys Szyc. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Jakub Żulczyk po raz kolejny scenarzystą SkyShowtime próbuje mocno zaznaczyć swoją […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →