fot. materiały prasowe, źródło: Instagram Pezeta

Pezet prezentuje kolejny singiel z „Muzyki Komercyjnej”. Raper z tonącymi płynie wpław


21 września 2022

Podziel się newsem:

Muzyka Komercyjna od Pezeta zbliża się wielkimi krokami. W sieci zadebiutował singiel właśnie Tonący. Paweł z Ursynowa zaprosił do niego producenta, z którym współpracuje od lat.

Pezet ponownie łączy siły z Auerem

Dziś o 15:00 na kanale Koka Beats pojawił się kolejny utwór promujący album Muzyka Komercyjna Pezeta. Utwór Tonący to kolejny wynik kooperacji stołecznego nawijacza z Auerem, który – wnioskując po dotychczasowych singlach – pojawia się w creditsach na Muzyce Komercyjnej kilka razy. Mix i mastering Tonącego wykonał Enzu. Singlowi towarzyszy wideo, które stworzyli wspólnie Maciej Przężak i Marta Krześniak.

Zobacz: To już nie domówka, a prawdziwy bankiet! Pezet z kolejnymi gośćmi na Muzyce Komercyjnej

Dla mnie to tekst o moim pokoleniu, takich ludziach, którzy musieli zawalczyć o przyszłość, często o rzeczy przyziemne, o jakieś większe zasoby materialne, bo nikt nam nie dał tego na starcie. Niemniej jednak trochę walczą w nas dwa wilki, bo równocześnie gardzimy ludźmi, którzy robią wszystko dla pieniędzy i samymi pieniędzmi również. Tacy już powoli starzejący się rapowcy z pozostałością antysystemowego, trochę punkowego światopoglądu. A w tym wszystkim jak zwykle damsko-męska historia w tle lub może należałoby rzec – wiele takich historii. Don’t hate the player, hate the game

– mówi Pezet o najnowszym singlu.

Pezet – Tonący

Powyższy utwór jest już piątym singlem, który promuje Muzykę Komercyjną. Wcześniej w internecie pojawiły się: Jan Paweł, Mewa, Jeden Świat z Natalią Szroeder i Gangi w LA. Podczas dotychczasowej akcji promocyjnej powiadomiono już o ponad 10 gościach. Oprócz wspomnianej wokalistki, na Muzyce Komercyjnej wystąpią także Bedoes, White 2115, Sokół Avi, EMAS, Gibbs, Miły ATZ, Paluch, Kukon i Vae Vistic.

Album coraz bliżej

Premierę płyty zaplanowano na 30 września. W oficjalnym sklepie trwa przedsprzedaż, w której można zaopatrzyć się w krążek w wersji deluxe. Zawiera ona dodatkowy utwór, a cała tracklista to aż dziewiętnaście piosenek.

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– pisze Pezet o nadchodzącym albumie (pisownia oryginalna).
pezet muzyka komercyjna
okładka albumu Muzyka Komercyjna

Pezet rusza w trasę koncertową

Prawie dwa miesiące po premierze Paweł z Ursynowa ruszy w Business Class Tour. Jesienna trasa obejmie siedem miast, w tym Poznań, Łódź i Gdańsk. Pierwszy koncert zaplanowano na 19 listopada, ostatni zaś na 18 grudnia.

Pezet – Busines Class Tour – sprawdź daty

  • 19 listopada – Poznań – Klub Muzyczny B17
  • 25 listopada – Katowice – Międzynarodowe Centrum Kongresowe
  • 26 listopada – Łódź – Klub Wytwórnia
  • 03 grudnia – Gdańsk – B90
  • 10 grudnia – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe
  • 16 grudnia – Kraków – Klub Studio
  • 19 grudnia – Warszawa – COS Torwar

Muzyka Komercyjna od Pezeta zbliża się wielkimi krokami. W sieci zadebiutował singiel właśnie Tonący. Paweł z Ursynowa zaprosił do niego producenta, z którym współpracuje od lat. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →